PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Tuesday, April 11, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Barnesville10
Pelican Rapids0
at F/6
Breckenridge6
Perham2
at  PerhamFINAL
Byron6
Zumbrota-Mazeppa0
at FINAL
Lakeview6
Lac qui Parle Valley0
at FINAL
Pequot Lakes6
Crosby-Ironton0
at FINAL
Spectrum3
Lester Prairie/Holy Trinity6
at FINAL
Wayzata4
Hopkins0
at  US Bank StadiumFINAL
Silver Bay3
Cook County2
at FINAL
Hill-Murray16
Henry Sibley4
at  Henry SibleyF/6
North St. Paul0
South St. Paul1
at  South St. PaulFINAL
Mahtomedi1
Tartan3
at  TartanFINAL
Southwest Christian4
PACT Charter1
at FINAL
Maranatha Christian4
Trinity School9
at FINAL
Orono10
Jordan4
at  Jordan Mini MetFINAL
Shakopee8
Lakeville North2
at  Lakeville NorthFINAL
Eastview6
Rosemount2
at  RosemountFINAL
Eagan1
Prior Lake2
at  Prior LakeFINAL
Burnsville10
Lakeville South2
at  Lakeville SouthFINAL
Farmington2
Apple Valley7
at  Apple ValleyFINAL
New London-Spicer5
Annandale3
at FINAL
Holy Family Catholic8
Providence Academy2
at FINAL
Litchfield5
Rockford2
at FINAL
Glencoe-Silver Lake5
Watertown-Mayer3
at  WatertownFINAL
Pillager1
Menahga2
at FINAL
Bertha-Hewitt/Verndale4
New York Mills14
at F/5
Wadena-Deer Creek18
Sebeka0
at F/5
Parkers Prairie7
Ottertail Central0
at -1FINAL
Adrian9
Edgerton/Southwest MN Christian1
at FINAL
Heron Lake-Okabena2
Red Rock Central/W-WG12
at  LambertonF/6
Murray County Central4
Mountain Lake Area/Comfrey3
at -1FINAL
Minnesota Valley Lutheran8
Martin Luther/Gran-Hunt-EC5
at -1FINAL
Tracy-Milroy-Balaton2
Windom Area3
at FINAL
Bloomington Kennedy0
Holy Angels3
at FINAL
DeLaSalle7
Blake5
at FINAL
Cambridge-Isanti6
St. Anthony Village5
at F/8
Brooklyn Center4
Minneapolis Edison15
at F/5
Fridley4
Robbinsdale Cooper0
at FINAL
Andover6
Park Center2
at FINAL
Centennial9
Anoka6
at FINAL
Coon Rapids2
Elk River5
at FINAL
Champlin Park2
Maple Grove1
at FINAL
Robbinsdale Armstrong10
Spring Lake Park0
at FINAL
Irondale0
Blaine5
at FINAL
Osseo2
Totino-Grace1
at FINAL
Frazee6
Crookston3
at -1FINAL
Bethlehem Academy0
Kenyon-Wanamingo10
at FINAL
Cretin-Derham Hall0
Forest Lake7
at FINAL
East Ridge2
Mounds View4
at FINAL
Roseville2
Park of Cottage Grove3
at FINAL
White Bear Lake2
Woodbury0
at FINAL
Lyle/Austin Pacelli11
Glenville-Emmons/Alden-Conger8
at  GlenvilleFINAL
Schaeffer Academy0
Randolph4
at FINAL
Buffalo3
Monticello2
at FINAL
North Branch1
Princeton5
at FINAL
Big Lake3
St. Michael-Albertville4
at -1FINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted3
Eden Valley-Watkins10
at  Eden ValleyFINAL
Paynesville Area7
Belgrade-Brooten-Elrosa2
at  ElrosaFINAL
Pierz10
Holdingford0
at F/5
Kimball Area0
Maple Lake8
at FINAL
Dawson-Boyd0
Canby7
at FINAL
Yellow Medicine East3
Minneota4
at  MinneotaF/8
Martin County West13
Madelia3
at -1F/5
Aitkin23
Ogilvie0
at F/5
Isle2
Onamia6
at FINAL
East Central6
Pine City16
at FINAL
Rush City3
Hinckley-Finlayson13
at FINAL
New Life Academy4
St. Croix Lutheran2
at FINAL
Proctor10
Eveleth-Gilbert4
at FINAL
Nova Classical Academy10
St. Paul Washington0
at F/5
International Falls15
Cherry1
at F/5
Virginia1
Esko13
at F/5
Duluth Denfeld13
St. Paul Highland Park3
at FINAL
St. Paul Harding0
Mounds Park Academy1
at FINAL
Blackduck8
Lake of the Woods3
at FINAL
Fosston7
Ada-Borup/Norman County West0
at  AdaFINAL
Bagley13
Fertile-Beltrami0
at  FertileF/6
Lake Park-Audubon3
Red Lake County10
at  Red Lake FallsFINAL
Sacred Heart1
NCE/U-H2
at  UlenFINAL
Littlefork-Big Falls2
Hill City/Northland7
at  Hill CityFINAL
Laporte0
Walker-Hackensack-Akeley18
at FINAL
Nevis15
Northome/Kelliher0
at FINAL
Moose Lake-Willow River10
McGregor/Cromwell9
at FINAL
Carlton3
South Ridge4
at FINAL
Wrenshall3
Barnum13
at F/6
East Grand Forks2
Warroad3
at FINAL
Thief River Falls/Goodridge5
Roseau2
at FINAL
Medford3
Tri-City United6
at  MontgomeryFINAL
LeSueur-Henderson5
Waseca0
at  WasecaFINAL
St. Peter1
Belle Plaine3
at  Belle PlaineFINAL
Mayer Lutheran2
Sibley East3
at  ArlingtonFINAL
Mankato West6
Rochester Century5
at  Rochester CenturyFINAL
Rochester John Marshall6
Northfield1
at FINAL
Owatonna1
Winona7
at  WinonaFINAL
Faribault8
Austin6
at  AustinFINAL
Albert Lea0
Red Wing5
at FINAL
Rochester Mayo3
Mankato East2
at  Mankato EastFINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart0
New Ulm Cathedral10
at F/5
Sleepy Eye6
Sleepy Eye Saint Mary's5
at F/9
Maple River5
Gibbon-Fairfax-Winthrop1
at FINAL
Dover-Eyota0
Southland6
at FINAL
Rushford-Peterson2
Caledonia6
at  CaledoniaFINAL
St. Charles10
Chatfield0
at FINAL
Alexandria1
Brainerd6
at  BrainerdFINAL
Willmar10
Sartell-St. Stephen6
at  SartellFINAL
Moorhead8
Sauk Rapids-Rice13
at  Sauk RapidsFINAL
Pine Island6
Goodhue1
at FINAL
Triton0
Rochester Lourdes10
at F/6
Montevideo0
Morris Area/Chokio-Alberta9
at FINAL
Melrose12
Benson4
at FINAL
Sauk Centre9
Atwater-Cosmos-Grove City2
at FINAL
Minnewaska Area1
BOLD2
at FINAL
Waterville-Elysian-Morristown13
New Richland-H-E-G6
at FINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial1
United South Central2
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg5
Ortonville3
at FINAL
Browerville/Eagle Valley3
Upsala/Swanville Area6
at FINAL
Osakis4
Royalton2
at FINAL
Zimmerman1
Becker5
at FINAL
Albany7
Foley3
at FINAL
Milaca1
Mora2
at FINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton7
Nicollet2
at FINAL
St. Clair2
Mankato Loyola3
at  MankatoFINAL
Braham4
Grantsburg (WI)5
at FINAL
Hillcrest Lutheran Academy9
Brandon/Evansville8
at -1FINAL
Blue Earth Area0
New Ulm8
at FINAL
Luverne6
Pipestone Area5
at FINAL
St. James Area7
Redwood Valley3
at FINAL
Fairmont6
Worthington7
at FINAL
Hancock2
Clinton-Graceville-Beardsley3
at FINAL
Cristo Rey Jesuit5
Chesterton Academy7
at FINAL
Barnesville11
Pelican Rapids0
at F/6
Breckenridge4
Perham8
at  PerhamFINAL
Pequot Lakes11
Crosby-Ironton10
at FINAL
Cannon Falls12
Stewartville3
at FINAL
Delano1
Edina6
at FINAL
Rocori2
St. Cloud Tech4
at  St. Cloud - FaberFINAL
Eden Prairie7
Chaska0
at FINAL
Chanhassen2
Minnetonka9
at FINAL
Long Prairie-Grey Eagle8
St. John's Prep0
at FINAL
Little Falls14
St. Cloud Cathedral5
at FINAL
St. Agnes5
St. Croix Prep4
at  US Bank StadiumFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com