PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Thursday, April 13, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
South Ridge12
McGregor/Cromwell1
at FINAL
New York Mills0
Parkers Prairie4
at FINAL
Eveleth-Gilbert10
Deer River20
at F/5
Brandon/Evansville6
Wheaton/Herman-Norcross3
at FINAL
Dover-Eyota8
Chatfield12
at FINAL
Winona Cotter6
Lewiston-Altura2
at FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City7
Morris Area/Chokio-Alberta1
at FINAL
MACCRAY8
Russell-Tyler-Ruthton2
at FINAL
Duluth Marshall2
Aitkin3
at  Wade StadiumFINAL
Hawley0
Dilworth-Glyndon-Felton10
at  DilworthFINAL
Minnehaha Academy5
Rochester Lourdes1
at  US Bank StadiumFINAL
Stewartville3
Hayfield1
at FINAL
Paynesville Area5
Howard Lake-Waverly-Winsted3
at FINAL
Staples-Motley4
Osakis5
at FINAL
Hermantown2
Duluth Denfeld6
at  Wade StadiumFINAL
Hastings1
Henry Sibley2
at  Henry SibleyFINAL
Hill-Murray12
Simley2
at  SimleyF/5
Mahtomedi0
St. Thomas Academy4
at  St. Thomas AcademyFINAL
North St. Paul1
Tartan2
at  TartanFINAL
St. Agnes8
Heritage Christian9
at FINAL
North Lakes Academy2
PACT Charter11
at FINAL
Lakeville North7
Rosemount1
at  RosemountFINAL
Shakopee8
Apple Valley1
at  Apple ValleyFINAL
Prior Lake10
Lakeville South6
at  Lakeville SouthFINAL
Eagan0
Farmington8
at FINAL
Burnsville9
Eastview3
at  EastviewFINAL
Watertown-Mayer4
New London-Spicer9
at FINAL
Annandale1
Maple Lake2
at FINAL
Glencoe-Silver Lake3
Litchfield2
at F/8
Big Lake0
Waconia2
at FINAL
Wadena-Deer Creek5
Menahga8
at FINAL
Sebeka3
Pillager7
at FINAL
Mountain Lake Area/Comfrey4
Adrian14
at -1F/6
Red Rock Central/W-WG3
Edgerton/Southwest MN Christian2
at FINAL
Murray County Central8
Heron Lake-Okabena5
at  Heron LakeFINAL
St. Anthony Village1
St. Paul Academy3
at FINAL
Fridley8
Columbia Heights0
at FINAL
Coon Rapids1
Champlin Park5
at FINAL
Centennial10
Elk River0
at FINAL
Anoka5
Robbinsdale Armstrong1
at FINAL
Blaine3
Osseo6
at FINAL
Andover12
Spring Lake Park2
at FINAL
Cretin-Derham Hall4
Park of Cottage Grove3
at FINAL
Mounds View0
Stillwater Area10
at FINAL
East Ridge4
White Bear Lake2
at FINAL
Roseville2
Woodbury5
at FINAL
Chanhassen9
Bloomington Kennedy3
at  Haddox FieldFINAL
Benilde-St. Margaret's10
Robbinsdale Cooper5
at FINAL
Schaeffer Academy0
Lyle/Austin Pacelli6
at FINAL
North Branch9
Cambridge-Isanti4
at FINAL
Chisago Lakes Area1
Princeton2
at FINAL
Buffalo5
St. Michael-Albertville7
at -1FINAL
Foley7
Holdingford0
at FINAL
Royalton0
Pierz3
at FINAL
Waterville-Elysian-Morristown16
Bethlehem Academy0
at -1FINAL
Lac qui Parle Valley3
Canby4
at FINAL
Renville County West1
Dawson-Boyd2
at FINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton8
Cleveland9
at FINAL
Isle7
Pine City8
at F/8
Ogilvie1
Hinckley-Finlayson21
at F/5
Legacy Christian6
St. Paul Highland Park2
at FINAL
Ely1
Greenway7
at FINAL
Ashland (WI)1
Cloquet11
at FINAL
Minneapolis Southwest17
Minneapolis Henry1
at FINAL
Minneapolis Roosevelt0
Minneapolis Washburn8
at FINAL
Minneapolis Edison0
Minneapolis South2
at FINAL
Lake of the Woods15
Northome/Kelliher7
at FINAL
Ada-Borup/NCW1
Badger/Greenbush-Middle River8
at  GreenbushFINAL
Fosston4
NCE/U-H3
at  UlenFINAL
Fertile-Beltrami5
Mahnomen/Waubun18
at  WaubunFINAL
Wayzata3
Eden Prairie0
at FINAL
East Grand Forks5
Bemidji15
at  Bemidji StateF/5
Crookston19
Win-E-Mac1
at  Win-E-MacFINAL
Pine River-Backus0
Hill City/Northland10
at  Hill CityF/6
Cass Lake-Bena3
Walker-Hackensack-Akeley4
at FINAL
Blackduck32
Red Lake5
at FINAL
Two Harbors13
Silver Bay2
at FINAL
Esko13
Moose Lake-Willow River1
at F/6
Cook County1
Carlton11
at F/5
East Central6
Wrenshall7
at  WrenshallFINAL
Red Lake County7
Roseau1
at FINAL
Thief River Falls/Goodridge8
Warroad10
at FINAL
Bagley13
Laporte3
at FINAL
Norwood-Young America6
Tri-City United0
at  Siebert FieldFINAL
LeSueur-Henderson6
Jordan10
at  Jordan Mini MetFINAL
Winona0
Austin1
at  AustinF/10
Faribault2
Northfield7
at FINAL
Red Wing1
Rochester Century2
at  Rochester CenturyFINAL
Owatonna1
Albert Lea5
at  Albert LeaFINAL
Hutchinson13
Becker2
at FINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial1
Waseca3
at  WasecaFINAL
Southland6
GMLOK1
at  Spring ValleyFINAL
Plainview-Elgin-Millville0
St. Charles8
at FINAL
Fergus Falls2
Alexandria10
at  AlexandriaFINAL
Moorhead8
Brainerd7
at  BrainerdFINAL
St. Cloud Apollo7
Rocori10
at  Cold SpringFINAL
Sartell-St. Stephen3
Little Falls0
at FINAL
Sauk Rapids-Rice9
Willmar2
at  WillmarFINAL
Barnesville11
Lake Park-Audubon3
at FINAL
Byron0
Cannon Falls10
at FINAL
Goodhue1
Kasson-Mantorville2
at FINAL
Triton0
Pine Island8
at FINAL
United South Central8
Blooming Prairie4
at FINAL
Maple River11
New Richland-H-E-G0
at FINAL
Lakeview0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg18
at FINAL
Pequot Lakes2
Milaca1
at F/11
Ortonville7
West Central Area3
at  BarrettFINAL
Martin Luther/Gran-Hunt-EC0
Sleepy Eye2
at FINAL
Ashby6
Clinton-Graceville-Beardsley7
at FINAL
New Ulm6
Marshall5
at FINAL
Windom Area4
Pipestone Area5
at F/12
St. Peter13
Fairmont2
at F/5
Dover-Eyota4
Chatfield9
at FINAL
St. James Area0
Jackson County Central9
at FINAL
Hawley3
Dilworth-Glyndon-Felton14
at  DilworthFINAL
Paynesville Area6
Howard Lake-Waverly-Winsted1
at FINAL
Hopkins0
Edina3
at FINAL
Red Rock Central/W-WG8
Edgerton/Southwest MN Christian1
at FINAL
New Prague10
Rochester Mayo11
at  Rochester MayoFINAL
Mankato East0
Mankato West3
at  Mankato WestFINAL
Richfield1
Chaska10
at FINAL
Southwest Christian4
Providence Academy7
at FINAL
Luverne10
Hibbing7
at  US Bank StadiumF/8
Shattuck-St. Mary s0
Nova Classical Academy2
at -1FINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com