PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Saturday, April 22, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Dassel-Cokato3
Annandale9
at  US Bank StadiumFINAL
Nevis Tournament
Hill City/Northland5
Isle6
at  NevisFINAL
Lewiston-Altura4
Cashton (WI)6
at CashtonFINAL
Rushford-Peterson12
at CashtonFINAL
Paynesville Tournament
Foley5
Paynesville Area0
at  PaynesvilleFINAL
St. Paul Central4
Holy Angels5
at F/8
Lake City3
#8 (AA) Rochester Lourdes7
at FINAL
Maple River10
Bethlehem Academy0
at -1F/5
Minneota Invite
Wabasso8
Minneota4
at  MinneotaFINAL
St. Paul Academy12
Breck2
at FINAL
Morris Area/C-A Invite
Silver Bay0
Morris Area/Chokio-Alberta10
at  MorrisFINAL
Morris Area/C-A Invite
MACCRAY4
Pelican Rapids1
at  MorrisFINAL
Marshall Invite
West Fargo Sheyenne (ND)6
#6 (AAA) Marshall8
at  MarshallFINAL
Esko6
Superior (WI)4
at  SuperiorFINAL
Lyle/Austin Pacelli Invite
Martin Luther/Gran-Hunt-EC11
Lyle/Austin Pacelli5
at  LyleFINAL
Triton0
Kenyon-Wanamingo5
at FINAL
Pine Island11
Kasson-Mantorville3
at FINAL
Cannon Falls11
Zumbrota-Mazeppa6
at FINAL
Goodhue1
Hayfield2
at FINAL
Mounds View2
Park of Cottage Grove1
at FINAL
Moorhead0
St. Michael-Albertville12
at -1FINAL
Ely0
#3 (A) Legacy Christian10
at F/6
NCE/U-H17
Mahnomen/Waubun0
at  WaubunFINAL
Paynesville Tournament
Fridley6
Milaca7
at  PaynesvilleFINAL
Nevis Tournament
Hill City/Northland10
Bagley0
at  NevisFINAL
Rushford-Peterson9
Cashton (WI)8
at CashtonFINAL
#5 (AAAA) Burnsville1
Rochester Century4
at  Rochester CenturyFINAL
Mankato East12
Waseca2
at  WasecaF/5
Austin12
Byron0
at FINAL
Eau Claire Memorial (WI)1
#8 (AAAA) Lakeville North4
at  Lakeville NorthFINAL
Adrian14
Russell-Tyler-Ruthton4
at F/6
Pipestone Area5
#6 (AA) Jackson County Central6
at FINAL
White Bear Lake10
Tartan1
at  TartanFINAL
Grand Rapids0
#8 (AAA) St. Cloud Tech7
at  St. Cloud - FaberFINAL
#3 (AAAA) Forest Lake1
Blaine2
at FINAL
Fargo South (ND)3
Perham4
at  US Bank StadiumFINAL
Lake City1
#8 (AA) Rochester Lourdes2
at FINAL
#4 (AAA) Benilde-St. Margaret's7
Hopkins12
at FINAL
Maple River8
Bethlehem Academy7
at -1F/9
Trinity School10
Minneapolis Roosevelt8
at FINAL
St. Paul Como Park6
Ellsworth (WI) (WI)7
at FINAL
Lewiston-Altura18
at CashtonFINAL
Duluth East3
Holy Angels2
at FINAL
Morris Area/C-A Invite
Pelican Rapids11
Silver Bay4
at  MorrisFINAL
Minneota Invite
Wabasso10
Edgerton/Southwest MN Christian0
at  MinneotaF/6
Morris Area/C-A Invite
MACCRAY3
Morris Area/Chokio-Alberta8
at  MorrisFINAL
Rockford13
Spectrum3
at  SpectrumFINAL
#10 (AA) Fairmont7
St. James Area3
at -1FINAL
Willmar2
Big Lake12
at F/5
Triton0
Kenyon-Wanamingo6
at FINAL
Pine Island2
Kasson-Mantorville10
at FINAL
Cannon Falls8
Zumbrota-Mazeppa5
at FINAL
Goodhue4
Hayfield1
at FINAL
Moorhead9
St. Michael-Albertville10
at -1FINAL
Maranatha Christian2
Southwest Christian12
at FINAL
Greenway9
Ashland (WI)13
at  SuperiorFINAL
#2 (AA) Minnehaha Academy13
Providence Academy4
at FINAL
North Woods11
Carlton0
at FINAL
Lyle/Austin Pacelli Invite
Martin Luther/Gran-Hunt-EC13
Spring Grove3
at  LyleFINAL
Bloomington Kennedy2
Minneapolis Southwest4
at FINAL
Alexandria7
Sartell-St. Stephen0
at  SartellFINAL
Paynesville Tournament
Fridley0
Paynesville Area4
at  PaynesvilleFINAL
Proctor15
#4 (AA) St. Cloud Cathedral4
at F/5
Mayer Lutheran6
West Lutheran0
at FINAL
Pipestone Area4
#6 (AA) Jackson County Central5
at FINAL
Nevis Tournament
Isle3
Nevis10
at  NevisFINAL
Cloquet4
Duluth Denfeld1
at  Duluth EastFINAL
Badger/Greenbush-Middle River10
Fertile-Beltrami0
at  FertileFINAL
Irondale4
Bloomington Jefferson14
at  Dred Scott - BloomingtonF/6
Minneota Invite
Edgerton/Southwest MN Christian1
Minneota14
at  MinneotaFINAL
St. Paul Central5
Duluth East3
at  MinneotaFINAL
Lyle/Austin Pacelli Invite
Spring Grove16
Madelia1
at  LyleF/5
Lakeville South11
Rochester Mayo12
at  Rochester MayoFINAL
Faribault0
#2 (AAA) New Ulm8
at  US Bank StadiumFINAL
Alexandria14
Sartell-St. Stephen4
at  SartellFINAL
Paynesville Tournament
Milaca1
Foley5
at  PaynesvilleFINAL
Richfield5
Minneapolis Washburn9
at FINAL
Esko13
Greenway8
at  SuperiorFINAL
Mounds Park Academy2
Blake6
at FINAL
Hill-Murray4
#3 (AAA) Mahtomedi7
at  MahtomediFINAL
#10 (AAA) Henry Sibley12
South St. Paul2
at  South St. PaulFINAL
Minneapolis South16
Minneapolis Henry0
at F/5
Rochester John Marshall1
Winona8
at  WinonaFINAL
Lyle/Austin Pacelli Invite
Madelia4
Lyle/Austin Pacelli10
at  LyleFINAL
Marshall Invite
West Fargo (ND)10
#6 (AAA) Marshall0
at  MarshallFINAL
Norwood-Young America4
Jordan5
at  Jordan Mini MetFINAL
Robbinsdale Armstrong0
#4 (AAAA) Wayzata0
at 12:00 PM
  > Report Score

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com