PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Saturday, May 6, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Grand Rapids7
#2 (AAAA) Minnetonka0
at Forfeit
Tri-City United16
Brooklyn Center1
at  Brooklyn CenterF/5
Mabel-Canton2
Rushford-Peterson6
at FINAL
Eau Claire North (WI)8
#4 (AAAA) Stillwater Area6
at FINAL
International Falls4
#9 (AAA) Hibbing10
at FINAL
Crookston Invite
Barnesville3
Red Lake County2
at  CrookstonFINAL
St. Cloud Apollo Invite
Maple Grove7
St. Cloud Apollo3
at  St. Cloud - PutzFINAL
St. Cloud Apollo Invite
Elk River6
#3 (AAA) New Ulm2
at  St. Cloud - FaberFINAL
Hinckley-Finlayson Tournament
Moose Lake-Willow River1
#8 (A) Hinckley-Finlayson11
at  HinckleyF/5
Deer River Invite
Crosby-Ironton5
#6 (A) Deer River9
at  Deer RiverFINAL
Windom Tournament
Blue Earth Area4
Windom Area5
at  WindomFINAL
Clinton-Graceville-Beardsley3
Kerkhoven-Murdock-Sunburg8
at FINAL
Totino-Grace3
Grand Rapids2
at  MinnetonkaFINAL
Albert Lea7
Faribault1
at  FaribaultFINAL
New Prague4
Rochester John Marshall0
at  Rochester John MarshallFINAL
Waseca4
Worthington6
at FINAL
Coon Rapids3
#7 (AAAA) Edina2
at F/8
Blooming Prairie0
Maple River10
at F/5
#4 (A) Mankato Loyola13
Minneota3
at  MinneotaF/5
St. Croix Prep14
St. Paul Johnson7
at FINAL
Duluth Marshall5
Greenway6
at FINAL
Mounds Park Academy3
St. Paul Academy6
at FINAL
Kittson County Central12
Northern Freeze2
at  KarlstadF/6
Tri-City United3
Columbia Heights8
at  Brooklyn CenterFINAL
Chatfield0
Fillmore Central9
at FINAL
Henry Sibley2
Hill-Murray3
at  Hill-MurrayFINAL
Woodbury6
Hastings1
at MiesvilleFINAL
Sartell-St. Stephen6
Cambridge-Isanti9
at  Siebert FieldFINAL
Minneapolis Washburn0
Osseo10
at F/5
#1 (AAAA) Wayzata4
St. Louis Park5
at FINAL
Hopkins8
Hudson (WI)5
at FINAL
Ely11
Cook County1
at F/5
Deer River Invite
Wrenshall3
Nashwauk-Keewatin6
at  Deer RiverFINAL
Windom Tournament
Fairmont13
Martin County West2
at  WindomFINAL
Crookston Invite
Barnesville9
Crookston1
at  CrookstonFINAL
Robbinsdale Armstrong3
#2 (A) Legacy Christian0
at FINAL
Clinton-Graceville-Beardsley7
Murray County Central6
at  KerkhovenFINAL
St. Cloud Apollo Invite
Minneapolis Southwest2
Little Falls1
at  St. Cloud - FaberFINAL
St. Cloud Apollo Invite
Maple Grove3
#3 (AAA) New Ulm0
at  St. Cloud - PutzFINAL
Hinckley-Finlayson Tournament
Aitkin5
Esko6
at  HinckleyFINAL
Albert Lea3
Faribault2
at  FaribaultFINAL
Waseca1
Worthington6
at FINAL
Mounds View3
Irondale4
at FINAL
Eveleth-Gilbert1
Greenway7
at FINAL
Totino-Grace7
#2 (AAAA) Minnetonka12
at FINAL
Blooming Prairie0
Maple River9
at FINAL
Red Wing5
Rocori9
at  Cold SpringFINAL
#7 (AAA) Mankato West16
Bloomington Jefferson3
at  Dred Scott - BloomingtonF/5
Minneapolis Edison3
Park Center11
at FINAL
Deer River Invite
Nashwauk-Keewatin2
Crosby-Ironton8
at  Deer RiverFINAL
Columbia Heights11
Brooklyn Center1
at F/5
Windom Tournament
Blue Earth Area8
Martin County West7
at  WindomFINAL
St. Cloud Apollo Invite
Minneapolis Southwest6
Elk River3
at  St. Cloud - FaberFINAL
St. Cloud Apollo Invite
Little Falls11
St. Cloud Apollo4
at  St. Cloud - PutzFINAL
Caledonia12
#6 (AA) New Life Academy1
at FINAL
#10 (AAAA) Centennial0
River Falls (WI)2
at FINAL
St. Francis18
Irondale4
at FINAL
Deer River Invite
Wrenshall5
#6 (A) Deer River15
at  Deer RiverF/5
Windom Tournament
Fairmont3
Windom Area4
at  WindomF/10
Murray County Central0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg21
at F/5
Nova Classical Academy17
Concordia Academy11
at -1FINAL
East Ridge6
Hastings4
at MiesvilleFINAL
Andover2
Anoka3
at FINAL
Jordan5
Delano8
at -1FINAL
#3 (AAAA) Lakeville North0
Chaska2
at FINAL
#10 (AAA) Holy Angels6
South St. Paul0
at  South St. PaulFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com