PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Basketball (B) Scores for Friday, December 2, 2016
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Willmar72
Zimmerman64
at  MonticelloFINAL
T/ML/GHEC Tournament
Janesville-Waldorf-Pemberton59
Madelia57
at  TrumanFINAL
T/ML/GHEC Tournament
Alden-Conger43
T/ML/GHEC51
at  TrumanFINAL
Orono79
Monticello54
at  MonticelloFINAL
Triton Tournament
Kenyon-Wanamingo26
Schaeffer Academy53
at  Dodge CenterFINAL
Triton Tournament
Blooming Prairie40
Triton53
at  Dodge CenterFINAL
Hope Lutheran47
Coulee Christian (WI)57
at  Coulee ChristianFINAL
Sebeka64
Walker-Hackensack-Akeley60
at  Sanford CenterFINAL
Sleepy Eye Tournament
Sleepy Eye Saint Mary's55
Lester Prairie/Holy Trinity51
at  Sleepy EyeFINAL
Fond du Lac Ojibwe38
Cristo Rey Jesuit80
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Rockford62
International School of MN18
at  International School of MNFINAL
Buffalo64
Andover77
at  AndoverFINAL
Rogers83
Anoka65
at  AnokaFINAL
Minneapolis Edison52
Concordia Academy59
at  Concordia AcademyFINAL
St. Paul Washington63
St. Anthony Village78
at  St. Anthony VillageFINAL
Columbia Heights51
St. Paul Central49
at  CentralFINAL
Red Wing62
Hastings74
at  HastingsFINAL
Chanhassen58
East Ridge67
at  East RidgeFINAL
Milaca44
Annandale62
at  AnnandaleFINAL
Burnsville54
New Prague62
at  New PragueFINAL
Waconia49
Prior Lake60
at  Prior LakeFINAL
Minnesota Valley Lutheran46
Martin County West32
at  TrimontFINAL
Menomonie (WI)54
Hill-Murray52
at  Hill-MurrayFINAL
Chisago Lakes Area45
Mahtomedi68
at  MahtomediFINAL
New Life Academy90
CHOF65
at  Salvation ArmyFINAL
Duluth East61
Bemidji49
at  BemidjiFINAL
Blaine71
Cambridge-Isanti58
at  CambridgeFINAL
Ashby66
Clinton-Graceville-Beardsley75
at  GracevilleFINAL
Northfield69
Byron60
at  ByronFINAL
Mabel-Canton60
Glenville-Emmons82
at  GlenvilleFINAL
Norwood-Young America64
Maple Lake57
at  Maple LakeFINAL
St. Charles88
Hayfield53
at  HayfieldFINAL
Plainview-Elgin-Millville59
Lake City65
at  Lake CityFINAL
La Crescent38
Stewartville45
at  StewartvilleFINAL
Rocori48
Big Lake57
at  Big LakeFINAL
Zumbrota-Mazeppa49
Goodhue70
at  GoodhueFINAL
Eveleth-Gilbert73
Northeast Range48
at  BabbittFINAL
Chisholm55
Lakeview Christian49
at  CottonFINAL
Virginia53
Deer River32
at  Deer RiverFINAL
Hibbing59
Moose Lake-Willow River50
at  Moose LakeFINAL
Carlton62
Wrenshall54
at  WrenshallFINAL
McGregor61
Floodwood47
at  FloodwoodFINAL
Nashwauk-Keewatin34
South Ridge63
at  CulverFINAL
Bigfork89
Cherry35
at  CherryFINAL
Hill City35
Mountain Iron-Buhl101
at  Mountain IronFINAL
North Lakes Academy27
Liberty Classical Academy79
at  Liberty Classical AcademyFINAL
Alexandria86
Moorhead59
at  MoorheadFINAL
Sartell-St. Stephen68
St. Cloud Cathedral83
at  St. Cloud CathedralFINAL
Battle Lake58
Henning22
at  HenningFINAL
Pillager52
Park Rapids Area53
at  Park RapidsFINAL
Bertha-Hewitt45
Browerville/Eagle Valley81
at  BrowervilleFINAL
Perham94
Crookston41
at  CrookstonFINAL
Dilworth-Glyndon-Felton38
Lake Park-Audubon50
at  Lake ParkFINAL
Hancock66
Parkers Prairie71
at  Parkers PrairieFINAL
Swanville40
Brandon/Evansville53
at  EvansvilleFINAL
West Central Area48
Lac qui Parle Valley49
at  MadisonFINAL
Holdingford51
Royalton50
at  RoyaltonFINAL
Pipestone Area56
Redwood Valley79
at  Redwood FallsFINAL
Luverne35
Southwest MN Christian66
at  Southwest MN ChristianFINAL
Glencoe-Silver Lake55
St. Peter60
at  St. PeterFINAL
Worthington66
Windom Area43
at  WindomFINAL
Waterville-Elysian-Morristown67
LeSueur-Henderson46
at  HendersonFINAL
Decorah-North Winneshiek (IA)64
Spring Grove81
at  Spring GroveFINAL
St. Paul Humboldt46
Trinity School55
at  Trinity SchoolFINAL
Minnewaska Area82
Paynesville Area53
at  PaynesvilleFINAL
Nicollet69
Cleveland96
at  ClevelandFINAL
New Ulm Cathedral52
St. Clair65
at  St. ClairFINAL
Sibley East60
Lake Crystal-Wellcome Memorial32
at  Lake CrystalFINAL
Lewiston-Altura63
Onalaska Luther (WI)88
at FINAL
Westbrook-Walnut Grove70
Tracy-Milroy-Balaton33
at  TracyFINAL
Mountain Lake Area65
Springfield62
at  SpringfieldFINAL
Yellow Medicine East52
Atwater-Cosmos-Grove City74
at  Grove CityFINAL
Laporte36
Nevis79
at  NevisFINAL
Roseau50
Northern Freeze77
at  KarlstadFINAL
Stephen-Argyle59
East Grand Forks51
at  East Grand ForksFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg65
MACCRAY70
at  Clara CityFINAL
Renville County West69
Buffalo Lake-Hector-Stewart55
at  HectorFINAL
Sleepy Eye Tournament
Murray County Central70
Sleepy Eye38
at  Sleepy EyeFINAL
East Central59
Ogilvie39
at  OgilvieFINAL
Braham91
Onamia35
at  OnamiaFINAL
Aitkin66
Pine City89
at  Pine CityFINAL
Red Lake99
Blackduck31
at  BlackduckFINAL
Coon Rapids53
Forest Lake52
at  Forest LakeFINAL
Pierz49
Little Falls73
at  Little FallsFINAL
Park Christian47
Heritage Christian80
at  Heritage ChristianFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com