PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Basketball (B) Scores for Thursday, December 15, 2016
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Rochester Home School54
Hope Lutheran66
at  WinonaFINAL
Cass Lake-Bena85
Pine River-Backus58
at  Pine RiverFINAL
Maple Lake Tournament
Lester Prairie/Holy Trinity49
Mayer Lutheran63
at  Maple LakeFINAL
Sisseton (SD)68
Ortonville53
at  OrtonvilleFINAL
Albany Tournament - Finals
Rush City56
St. John's Prep72
at  St. John's UniversityFINAL
Wabasso Tournament
Red Rock Central45
Russell-Tyler-Ruthton43
at  WabassoFINAL
Floodwood52
Silver Bay63
at  Silver BayFINAL
Albany Tournament - Finals
Swanville45
Eden Valley-Watkins83
at  St. John's UniversityFINAL
Academy for Sciences & Ag28
Calvin Christian51
at  Calvin ChristianFINAL
St. Paul Prep102
Groves Academy34
at  Groves AcademyFINAL
Metro Schools College Prep11
Hmong Academy58
at  Hmong AcademyFINAL
Brooklyn Center108
Charter Stars33
at  Twin Cities AcademyFINAL
Lincoln International30
Learning for Leadership65
at  Learning for LeadershipFINAL
Buffalo46
Elk River76
at  Elk RiverFINAL
Benilde-St. Margaret's76
Holy Angels59
at  Holy AngelsFINAL
Owatonna51
Apple Valley95
at  Apple ValleyFINAL
Southwest Christian66
Providence Academy63
at  Providence AcademyFINAL
St. Paul Washington103
Hill-Murray78
at  Hill-MurrayFINAL
St. Paul Highland Park71
Simley75
at  SimleyF/OT
Maranatha Christian54
St. Paul Johnson77
at  JohnsonFINAL
Paynesville Area47
Litchfield58
at  LitchfieldFINAL
Tartan75
Burnsville66
at  BurnsvilleFINAL
Shakopee63
St. Thomas Academy65
at  St. Thomas AcademyFINAL
Bloomington Jefferson53
Prior Lake70
at  Prior LakeFINAL
Eastview66
Minneapolis South35
at  Minneapolis SouthFINAL
Minneapolis Washburn72
Minneapolis Edison31
at  Minneapolis EdisonFINAL
Minneapolis Roosevelt49
Minneapolis Southwest39
at  Minneapolis SouthwestFINAL
Minneapolis Henry107
FAIR School40
at  FAIR SchoolFINAL
Trinity School67
CHOF61
at  Salvation ArmyFINAL
Community of Peace Academy55
Math and Science Academy48
at  Math and Science AcademyFINAL
Battle Lake60
Parkers Prairie67
at  Parkers PrairieFINAL
Hillcrest Lutheran Academy62
Underwood40
at  UnderwoodFINAL
Fairmont68
St. Peter71
at  St. PeterFINAL
Martin County West46
United South Central65
at  WellsFINAL
Maple River58
Waterville-Elysian-Morristown63
at  WatervilleFINAL
Randolph59
Glenville-Emmons49
at  GlenvilleFINAL
Schaeffer Academy53
Grand Meadow52
at  Grand MeadowF/OT
Lyle/Austin Pacelli64
LeRoy-Ostrander51
at  LeRoyFINAL
Mabel-Canton34
Spring Grove67
at  Spring GroveFINAL
Waconia70
Becker47
at  BeckerFINAL
Triton21
Goodhue57
at  GoodhueFINAL
Hayfield61
Kenyon-Wanamingo46
at  KenyonFINAL
Grand Rapids69
Cloquet46
at  CloquetFINAL
Hermantown85
Duluth Denfeld79
at  Duluth DenfeldFINAL
Greenway67
Littlefork-Big Falls28
at  LittleforkFINAL
Chisholm37
Virginia76
at  VirginiaFINAL
Nashwauk-Keewatin24
Bigfork81
at  BigforkFINAL
Albany43
Rocori72
at  Cold SpringFINAL
Bemidji68
Sartell-St. Stephen59
at  SartellFINAL
Fergus Falls78
Sauk Rapids-Rice49
at  Sauk RapidsFINAL
Alexandria73
St. Cloud Apollo42
at  St. Cloud ApolloFINAL
St. Cloud Tech76
Willmar48
at  WillmarFINAL
Oak Grove (ND)82
Hawley65
at  HawleyFINAL
Dilworth-Glyndon-Felton64
Barnesville48
at  BarnesvilleFINAL
Perham84
Frazee37
at  FrazeeFINAL
Pelican Rapids67
East Grand Forks74
at  East Grand ForksFINAL
Park Rapids Area41
Crookston74
at  CrookstonFINAL
Rothsay36
Hancock63
at  HancockFINAL
Royalton53
Osakis69
at  OsakisFINAL
Long Prairie-Grey Eagle45
Browerville/Eagle Valley77
at  BrowervilleFINAL
New Ulm69
LeSueur-Henderson66
at  HendersonFINAL
Worthington63
Pipestone Area70
at  PipestoneFINAL
Mankato East70
Rochester Mayo53
at  Rochester MayoFINAL
New Richland-H-E-G65
Janesville-Waldorf-Pemberton26
at  JanesvilleFINAL
Winona Cotter31
Caledonia80
at  CaledoniaFINAL
BOLD75
Renville County West46
at  RenvilleFINAL
Laporte38
Red Lake99
at  Red LakeFINAL
Bagley60
Clearbrook-Gonvick65
at  ClearbrookF/OT
Roseau69
Warroad58
at  WarroadFINAL
Red Lake County37
Badger/Greenbush-Middle River53
at  GreenbushFINAL
International School of MN56
PACT Charter54
at  PACT CharterFINAL
Ada-Borup75
Park Christian66
at  MoorheadFINAL
NCE/U-H47
Lake Park-Audubon61
at  Lake ParkFINAL
Norman County West44
Waubun65
at  WaubunFINAL
Blackduck33
Nevis86
at  NevisFINAL
Northland49
Walker-Hackensack-Akeley80
at  WalkerFINAL
Climax/Fisher45
Win-E-Mac77
at  Win-E-MacFINAL
Wabasso Tournament
Adrian67
Wabasso37
at  WabassoFINAL
Maple Lake Tournament
Foley68
Maple Lake71
at  Maple LakeFINAL
Albany Tournament - Finals
Holdingford52
Milaca53
at  St. John's UniversityFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com