PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Basketball (B) Scores for Thursday, February 2, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Park Center65
Robbinsdale Armstrong70
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
St. Croix Lutheran51
#1 (AAA) DeLaSalle72
at  DeLaSalleFINAL
St. Paul Washington66
CHOF68
at  Salvation ArmyFINAL
St. Paul Highland Park83
St. Paul Como Park73
at  Como ParkFINAL
#2 (AAA) Delano85
Waconia75
at  WaconiaFINAL
Minneapolis Henry88
Minneapolis Edison47
at  Minneapolis EdisonFINAL
Minneapolis Washburn48
#1 (A) Minneapolis North70
at  Minneapolis NorthFINAL
Minneapolis Roosevelt76
FAIR School55
at  FAIR SchoolFINAL
New Ulm Cathedral65
Minnesota Valley Lutheran92
at  Minnesota Valley LutheranFINAL
T/ML/GHEC63
St. James Area80
at  St. JamesFINAL
#3 (AAA) Marshall67
Windom Area30
at  WindomFINAL
St. Francis64
White Bear Lake48
at  White Bear LakeFINAL
Medford51
Kenyon-Wanamingo72
at  KenyonFINAL
Triton51
#9 (AA) New Richland-H-E-G54
at  New RichlandFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial67
United South Central30
at  WellsFINAL
Lyle/Austin Pacelli63
Glenville-Emmons54
at  GlenvilleFINAL
Mabel-Canton45
Lanesboro60
at  LanesboroFINAL
Grand Meadow53
LeRoy-Ostrander49
at  LeRoyFINAL
Schaeffer Academy48
Randolph51
at  RandolphFINAL
Houston20
Spring Grove80
at  Spring GroveFINAL
Byron55
Rochester Lourdes46
at  Rochester LourdesFINAL
Kasson-Mantorville71
Zumbrota-Mazeppa61
at  ZumbrotaFINAL
Duluth Denfeld55
Superior (WI)53
at  SuperiorFINAL
Duluth Marshall36
Carlton84
at  CarltonFINAL
Proctor82
Eveleth-Gilbert47
at  EvelethFINAL
Mesabi East63
International Falls64
at  International FallsFINAL
Northome/Kelliher74
Northland65
at  RemerFINAL
Sleepy Eye Saint Mary's58
#7 (A) Springfield95
at  SpringfieldFINAL
St. Cloud Apollo87
Alexandria88
at  AlexandriaF/3OT
Brainerd56
Rocori39
at  Cold SpringFINAL
Willmar43
St. Cloud Tech57
at  St. Cloud TechFINAL
Sebeka65
Bertha-Hewitt46
at  BerthaFINAL
Henning56
Wadena-Deer Creek76
at  WadenaFINAL
New York Mills50
Pillager79
at  PillagerFINAL
Staples-Motley77
Dilworth-Glyndon-Felton73
at  GlyndonFINAL
Park Rapids Area33
Frazee61
at  FrazeeFINAL
Upsala39
West Central Area80
at  BarrettFINAL
Long Prairie-Grey Eagle44
Swanville49
at  SwanvilleFINAL
Osakis61
Royalton52
at  RoyaltonFINAL
Madison (SD)90
Pipestone Area62
at  PipestoneFINAL
#7 (AAA) Austin72
Owatonna62
at  OwatonnaFINAL
Rochester John Marshall100
Albert Lea47
at  Albert LeaFINAL
#9 (A) Cleveland72
Hope Academy75
at  Hope AcademyFINAL
Rushford-Peterson51
#2 (AA) Caledonia64
at  CaledoniaFINAL
Wabasha-Kellogg68
Dover-Eyota61
at  EyotaFINAL
Winona Cotter53
La Crescent44
at  La CrescentFINAL
Fillmore Central39
Lewiston-Altura42
at  LewistonFINAL
Chatfield61
Plainview-Elgin-Millville77
at  PlainviewFINAL
Kingsland52
Southland49
at  SouthlandFINAL
Heron Lake-Okabena71
Fulda106
at  FuldaFINAL
Mountain Lake Area78
Hills-Beaver Creek55
at  HillsFINAL
Murray County Central62
Edgerton39
at  EdgertonFINAL
Ellsworth39
#5 (A) Red Rock Central75
at  LambertonFINAL
Adrian53
Westbrook-Walnut Grove64
at  WestbrookFINAL
Russell-Tyler-Ruthton72
Southwest MN Christian50
at  Southwest MN ChristianFINAL
#3 (AA) Melrose92
Atwater-Cosmos-Grove City60
at  Grove CityFINAL
Montevideo70
BOLD68
at  Bird IslandFINAL
Benson59
Yellow Medicine East51
at  Granite FallsFINAL
Badger/Greenbush-Middle River54
Clearbrook-Gonvick59
at  ClearbrookFINAL
Becker53
Zimmerman60
at  ZimmermanFINAL
#4 (AA) St. Cloud Cathedral62
Mora48
at  MoraFINAL
Milaca77
Little Falls60
at  Little FallsFINAL
Foley41
Albany45
at  AlbanyFINAL
LeSueur-Henderson58
Gibbon-Fairfax-Winthrop54
at  WinthropFINAL
Jordan75
Mayer Lutheran76
at  Mayer LutheranFINAL
Sibley East72
Norwood-Young America62
at  NorwoodFINAL
Belle Plaine67
Tri-City United66
at  MontgomeryFINAL
Lac qui Parle Valley53
Hancock63
at  HancockFINAL
Trinity School69
Lester Prairie/Holy Trinity61
at  Lester PrairieFINAL
Bethany Academy44
New Life Academy64
at  New Life AcademyFINAL
St. Croix Prep79
PACT Charter60
at  PACT CharterFINAL
Cedar Mountain/Comfrey93
Buffalo Lake-Hector-Stewart48
at  HectorFINAL
Fosston67
Blackduck51
at  BlackduckFINAL
Mahnomen34
Bagley75
at  BagleyFINAL
Braham65
Aitkin61
at  AitkinFINAL
Isle51
Onamia50
at  OnamiaF/OT
Hinckley-Finlayson84
Pine City70
at  Pine CityFINAL
East Central41
Rush City81
at  Rush CityFINAL
Grand Rapids97
Bemidji80
at  BemidjiFINAL
Ortonville84
Clinton-Graceville-Beardsley61
at  GracevilleFINAL
#6 (A) Nevis55
Pine River-Backus39
at  Pine RiverFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com