PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Basketball (G) Scores for Monday, December 19, 2016
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Goodridge/Grygla52
Lake of the Woods50
at  BaudetteFINAL
Carlton46
Northland36
at  RemerFINAL
Pillager Tournament
Royalton33
Pillager47
at  PillagerFINAL
Redwood Valley30
Luverne45
at  LuverneFINAL
Adrian42
Windom Area63
at  WindomFINAL
Nicollet65
Sleepy Eye74
at  Sleepy EyeFINAL
Warren-Alvarado-Oslo42
Grafton/St. Thomas (ND)55
at  GraftonFINAL
Pillager Tournament
Pine River-Backus66
Isle25
at  PillagerFINAL
Minneapolis Roosevelt74
Hope Academy40
at  Hope AcademyFINAL
Stillwater Area65
Simley46
at  SimleyFINAL
Shakopee56
Eden Prairie45
at  Eden PrairieFINAL
Minneapolis Edison62
St. Paul Humboldt48
at  HumboldtFINAL
Breck50
Cristo Rey Jesuit20
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Tri-City United70
Bethlehem Academy35
at  Bethlehem AcademyFINAL
Schaeffer Academy37
Lanesboro34
at  LanesboroFINAL
Nashwauk-Keewatin18
Deer River78
at  Deer RiverFINAL
Ely66
Chisholm47
at  ChisholmFINAL
Cook County23
Cromwell-Wright79
at  CromwellFINAL
McGregor27
Two Harbors63
at  Two HarborsFINAL
Mountain Iron-Buhl60
Esko41
at  EskoFINAL
Duluth Denfeld14
Floodwood59
at  FloodwoodFINAL
Kelliher/Northome55
Littlefork-Big Falls51
at  LittleforkFINAL
Medford56
Janesville-Waldorf-Pemberton18
at  JanesvilleFINAL
Ogilvie16
Swanville50
at  SwanvilleFINAL
Wadena-Deer Creek43
Parkers Prairie67
at  Parkers PrairieFINAL
Ortonville69
Brandon/Evansville74
at  BrandonFINAL
Kindred (ND)57
Barnesville48
at  BarnesvilleFINAL
Lewiston-Altura28
Cochrane-Fountain City (WI)71
at FINAL
Chatfield23
Kingsland59
at  Spring ValleyFINAL
Dover-Eyota70
Southland54
at  SouthlandFINAL
Henning57
Lake Park-Audubon33
at  Lake ParkFINAL
Hope Lutheran36
Houston55
at  HoustonFINAL
Grand Meadow49
Mabel-Canton38
at  MabelFINAL
Fosston61
Red Lake County Central34
at  PlummerFINAL
Sleepy Eye Saint Mary's81
St. Clair74
at  St. ClairF/OT
Gibbon-Fairfax-Winthrop65
Buffalo Lake-Hector-Stewart39
at  HectorFINAL
Minneota75
Russell-Tyler-Ruthton43
at  TylerFINAL
Lakeview60
Yellow Medicine East51
at  Granite FallsFINAL
Westbrook-Walnut Grove48
Hendricks62
at  HendricksFINAL
Hinckley-Finlayson24
Braham56
at  BrahamFINAL
Roseau80
Badger/Greenbush-Middle River39
at  Middle RiverFINAL
Northern Freeze36
Red Lake Falls64
at  Red Lake FallsFINAL
Cass Lake-Bena69
Blackduck40
at  BlackduckFINAL
Spring Grove54
at Luther CollegeFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com