PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Hockey (B) Scores for Saturday, January 14, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
LSHSPTCUC0
Albert Lea6
at  Albert LeaFINAL
#8 (A) Sartell-St. Stephen5
Little Falls4
at  Little FallsF/OT
#13 (A) St. Paul Johnson1
Fergus Falls2
at  Fergus FallsFINAL
Mankato West6
Winona2
at  WinonaFINAL
Buffalo6
Chisago Lakes Area1
at  LindstromFINAL
South St. Paul2
#12 (A) Minnehaha Academy4
at  Minnehaha AcademyFINAL
Chanhassen3
Chaska5
at  ChaskaFINAL
Duluth Marshall3
Holy Angels0
at  RichfieldFINAL
Eveleth-Gilbert1
Princeton2
at  PrincetonFINAL
Bloomington Kennedy3
St. Louis Park8
at  St. Louis Park Rec CenterFINAL
#17 (AA) St. Michael-Albertville2
#18 (AA) Roseau1
at  RoseauFINAL
#5 (A) East Grand Forks2
Lake of the Woods1
at  BaudetteFINAL
Wadena-Deer Creek6
Kittson Central3
at  HallockFINAL
Red Lake Falls4
Park Rapids Area6
at  Park RapidsFINAL
Eagan1
#7 (AA) Lakeville North6
at  Lakeville NorthFINAL
Morris/Benson Area1
Fairmont5
at  FairmontFINAL
#19 (AA) Moorhead3
#3 (A) Breck3
at  BreckF/OT
Irondale2
Spring Lake Park9
at  Fogerty ArenaFINAL
Coon Rapids1
#20 (A) Totino-Grace5
at  Brooklyn ParkFINAL
Moose Lake Area0
Henry Sibley5
at  Henry SibleyFINAL
#6 (AA) St. Thomas Academy1
#7 (A) Mahtomedi2
at  St. Croix Rec CenterF/OT
Prior Lake3
Farmington1
at  FarmingtonFINAL
Rogers5
Cambridge-Isanti2
at  IsantiFINAL
#12 (AA) Maple Grove7
Anoka1
at  AnokaFINAL
#1 (AA) Stillwater Area1
#16 (AA) White Bear Lake2
at  White Bear LakeFINAL
Forest Lake1
Cretin-Derham Hall6
at  Highland Ice ArenaFINAL
Waseca11
Worthington3
at  WorthingtonFINAL
St. Cloud2
Bemidji4
at  BemidjiFINAL
#8 (AA) Eden Prairie3
#13 (AA) Duluth East2
at  Duluth EastF/OT
Crookston1
Warroad4
at  WarroadFINAL
Shakopee0
Eastview5
at  Apple ValleyFINAL
St. Paul Highland Park6
La Crescent1
at  La CrescentFINAL
#6 (A) St. Cloud Cathedral12
Prairie Centre Area0
at  Sauk CentreFINAL
St. Francis4
North Branch1
at  LindstromFINAL
#10 (AA) Centennial5
#2 (AA) Elk River/Zimmerman1
at  Elk RiverFINAL
Benilde-St. Margaret's0
#11 (AA) Minnetonka6
at  MinnetonkaFINAL
#2 (A) Delano4
Wayzata3
at  WayzataFINAL
#20 (AA) Burnsville5
Rosemount1
at  RosemountFINAL
Osseo4
AC Wings5
at  New Hope ArenaFINAL
Hutchinson2
Litchfield/Dassel-Cokato4
at  LitchfieldFINAL
North St. Paul2
Hastings3
at  HastingsFINAL
Rochester John Marshall3
Rochester Mayo1
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Rochester Century1
#16 (A) Northfield5
at  NorthfieldFINAL
Mounds View2
East Ridge1
at  Cottage GroveFINAL
Apple Valley0
#14 (AA) Lakeville South6
at  Lakeville SouthFINAL
Providence Academy6
Simley2
at  SimleyFINAL
#3 (AA) Edina6
#15 (AA) Blaine1
at  Fogerty ArenaFINAL
Tartan1
#5 (AA) Hill-Murray6
at  Aldrich ArenaFINAL
Woodbury2
Roseville3
at  RosevilleFINAL
Luverne8
Willmar2
at  WillmarFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com