PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Softball Scores for Tuesday, April 4, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Pipestone Area8
Murray County Central0
at FINAL
Legacy Christian3
Breck4
at -1FINAL
Henry Sibley2
Hastings5
at FINAL
North St. Paul2
Tartan0
at FINAL
Hill-Murray13
Mahtomedi1
at FINAL
PACT Charter11
Fridley10
at F/8
Lakeview1
Kerkhoven-Murdock-Sunburg12
at FINAL
Dawson-Boyd1
Renville County West2
at FINAL
Russell-Tyler-Ruthton0
Minneota14
at  MinneotaFINAL
MACCRAY10
Yellow Medicine East2
at FINAL
Windom Area13
RRC/WWG3
at  SanbornFINAL
Maple Lake5
Annandale1
at FINAL
Albany11
Paynesville Area1
at F/6
St. Cloud Cathedral20
Holdingford6
at FINAL
Kimball Area2
Dassel-Cokato3
at F/8
Sebeka10
Menahga6
at FINAL
Ottertail Central0
New York Mills18
at F/4
Parkers Prairie9
Bertha-Hewitt/Verndale7
at  VerndaleFINAL
Pillager17
Wadena-Deer Creek14
at FINAL
St. Croix Lutheran5
Cannon Falls15
at FINAL
Kenyon-Wanamingo6
Lake City11
at FINAL
Lake of the Woods6
Kelliher/Northome12
at FINAL
Rushford-Peterson1
Lewiston-Altura4
at FINAL
Park Rapids Area11
Perham1
at FINAL
Rogers4
Big Lake0
at FINAL
St. Michael-Albertville4
Monticello3
at F/8
Chisago Lakes Area14
North Branch0
at FINAL
Cambridge-Isanti3
St. Francis16
at FINAL
New London-Spicer6
Montevideo2
at FINAL
Minnewaska Area12
Osakis1
at FINAL
Long Prairie-Grey Eagle2
Sauk Centre20
at F/4
Mesabi East0
Nashwauk-Keewatin11
at FINAL
Crosby-Ironton3
Aitkin13
at F/5
Medford19
Janesville-Waldorf-Pemberton8
at FINAL
Southwest Christian16
Columbia Heights3
at FINAL
St. Croix Prep9
Brooklyn Center10
at FINAL
Mountain Lake Area/Comfrey1
Sleepy Eye Saint Mary's14
at F/5
Madelia/Truman10
Minnesota Valley Lutheran9
at FINAL
McGregor18
Northland19
at F/8
New Life Academy5
Minnehaha Academy21
at F/4
Esko15
Pine City0
at FINAL
Deer River0
Greenway10
at FINAL
East Polk3
Fertile-Beltrami2
at FINAL
Austin0
Stewartville11
at FINAL
Byron9
Red Wing2
at FINAL
Jackson County Central10
Lake Crystal-Wellcome Memorial0
at FINAL
Martin County West10
St. James Area4
at -1FINAL
Adrian Area4
Worthington21
at FINAL
Little Falls4
St. Cloud Apollo5
at FINAL
GMLOK13
Plainview-Elgin-Millville5
at FINAL
Ellsworth (WI) (WI)5
Zumbrota-Mazeppa2
at FINAL
Southland0
Chatfield14
at F/5
Dover-Eyota5
Wabasha-Kellogg6
at FINAL
Winona Cotter10
Caledonia/Spring Grove0
at F/6
Fillmore Central/Lanesboro8
La Crescent9
at FINAL
Foley3
Melrose8
at FINAL
Ogilvie1
Mora16
at F/4
Bethlehem Academy5
Hayfield9
at FINAL
United South Central3
Nicollet13
at F/5
Springfield6
Heron Lake-Okabena9
at  OkabenaFINAL
Ashby6
West Central Area15
at  BarrettFINAL
Brandon/Evansville11
Clinton-Graceville-Beardsley7
at  GracevilleFINAL
Hillcrest Lutheran Academy9
Wheaton/Herman-Norcross1
at FINAL
Hancock3
Ortonville18
at  OrtonvilleFINAL
Badger/Greenbush-Middle River14
NCE/U-H7
at FINAL
Pipestone Area11
Murray County Central0
at FINAL
Lakeview2
Kerkhoven-Murdock-Sunburg6
at FINAL
Dawson-Boyd13
Renville County West12
at FINAL
MACCRAY11
Yellow Medicine East0
at FINAL
Russell-Tyler-Ruthton2
Minneota5
at  MinneotaFINAL
Park of Cottage Grove7
Providence Academy0
at FINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com