PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Softball Scores for Thursday, April 20, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
St. James Area0
Luverne10
at FINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted12
Pierz12
at FINAL
Eden Valley-Watkins11
Belgrade-Brooten-Elrosa3
at  ElrosaFINAL
#3 (AA) Maple Lake17
Paynesville Area0
at F/4
Frazee2
Dilworth-Glyndon-Felton12
at FINAL
New London-Spicer1
Annandale9
at FINAL
Sauk Centre1
Minnewaska Area11
at F/5
St. Paul Academy18
Mounds Park Academy8
at FINAL
St. Paul Harding15
St. Paul Humboldt2
at F/5
South St. Paul0
Hastings10
at FINAL
Minneapolis Southwest2
DeLaSalle10
at FINAL
Eden Prairie0
Minnetonka10
at F/5
Lester Prairie/Holy Trinity14
Legacy Christian4
at F/5
Spectrum13
St. Croix Prep3
at -1FINAL
Renville County West3
Tracy-Milroy-Balaton13
at FINAL
Lac qui Parle Valley4
Lakeview5
at F/13
Adrian Area1
Windom Area11
at FINAL
Osseo14
Andover1
at FINAL
Elk River5
#3 (AAAA) Anoka8
at FINAL
Irondale0
Spring Lake Park6
at FINAL
Maple Grove14
Park Center4
at F/5
#2 (A) New York Mills14
Menahga0
at F/5
Prior Lake7
Eastview0
at FINAL
#7 (AAAA) Stillwater Area4
Rosemount3
at FINAL
#5 (AAA) Stewartville12
Cannon Falls0
at F/5
Hayfield4
Rochester Lourdes8
at FINAL
Kasson-Mantorville16
Lake City3
at FINAL
Lewiston-Altura1
Wabasha-Kellogg7
at FINAL
St. Charles1
#4 (AA) Winona Cotter11
at FINAL
#10 (AAAA) Bloomington Jefferson1
#1 (AAAA) Chanhassen6
at FINAL
Richfield1
Robbinsdale Cooper9
at FINAL
St. Louis Park6
Chaska3
at FINAL
Lake Park-Audubon0
Hawley10
at F/6
North Branch5
Rogers6
at FINAL
Princeton7
Big Lake9
at FINAL
Chisago Lakes Area1
#6 (AAAA) Buffalo0
at FINAL
St. Francis18
Monticello2
at FINAL
New Prague10
Delano0
at FINAL
Glencoe-Silver Lake1
Dassel-Cokato13
at FINAL
Blooming Prairie8
New Richland-H-E-G3
at FINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton2
#4 (A) New Ulm Cathedral12
at F/5
Wabasso15
Minnesota Valley Lutheran0
at F/4
Madelia/Truman3
Mountain Lake Area/Comfrey7
at -1FINAL
Minnehaha Academy6
Blake4
at -1FINAL
Greenway7
International Falls11
at FINAL
Ada-Borup/Norman County West2
#9 (A) Sacred Heart9
at FINAL
Duluth Marshall0
#2 (AAA) Hermantown15
at FINAL
Cass Lake-Bena0
Nevis10
at F/5
Cherry5
Littlefork-Big Falls2
at FINAL
Cromwell-Wright11
Hill City14
at FINAL
Roseau6
Thief River Falls/G/G-G9
at FINAL
Red Lake Falls13
Northern Freeze2
at F/5
#1 (AAA) Mankato West15
Albert Lea1
at  Albert LeaF/5
Owatonna1
Faribault4
at  FaribaultFINAL
Rochester John Marshall5
Austin3
at  AustinFINAL
Rochester Century2
Rochester Mayo1
at FINAL
Alexandria5
Rocori10
at FINAL
Byron3
#6 (AA) Zumbrota-Mazeppa6
at FINAL
Kenyon-Wanamingo7
Triton5
at FINAL
La Crescent4
Dover-Eyota10
at FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City13
BOLD3
at FINAL
Sibley East9
LeSueur-Henderson4
at FINAL
Norwood-Young America7
Jordan8
at FINAL
Mayer Lutheran17
St. Clair4
at F/5
Milaca5
Zimmerman10
at FINAL
United South Central1
Maple River11
at FINAL
Murray County Central15
Springfield2
at FINAL
G-H-EC/Martin Luther2
Cleveland18
at F/4
Bagley0
East Grand Forks12
at FINAL
Badger/Greenbush-Middle River12
Red Lake County Central0
at F/5
Cristo Rey Jesuit1
North Lakes Academy18
at FINAL
#7 (AA) Fairmont10
Blue Earth Area0
at FINAL
St. James Area9
Luverne5
at FINAL
Waseca0
New Ulm8
at FINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted7
Pierz4
at FINAL
Eden Valley-Watkins8
Belgrade-Brooten-Elrosa2
at  ElrosaFINAL
#3 (AA) Maple Lake10
Paynesville Area0
at F/5
Frazee0
Dilworth-Glyndon-Felton17
at FINAL
New London-Spicer0
Annandale4
at FINAL
Renville County West0
Tracy-Milroy-Balaton11
at FINAL
Lac qui Parle Valley8
Lakeview1
at F/5
#3 (A) Sleepy Eye Saint Mary's12
BOLD7
at FINAL
Cristo Rey Jesuit1
North Lakes Academy17
at FINAL
East Ridge1
#2 (AAAA) Forest Lake4
at FINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com