PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Wednesday, May 16, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Ada-Borup/Norman County West4
Fosston2
at F/8
Zumbrota-Mazeppa6
Pine Island4
at F/8
Detroit Lakes2
Aitkin11
at FINAL
Perham6
Frazee0
at -1FINAL
Upsala/Swanville Area0
Osakis11
at F/5
Providence Academy4
Maple Lake7
at FINAL
Blooming Prairie4
Hayfield14
at F/6
Greenway1
Hermantown11
at F/6
St. Paul Harding2
St. Paul Como Park4
at FINAL
St. Paul Highland Park9
St. Paul Johnson7
at FINAL
St. Paul Humboldt0
St. Paul Central14
at FINAL
Duluth Denfeld3
Duluth East13
at F/6
Adrian10
Tracy-Milroy-Balaton11
at FINAL
St. Paul Washington3
St. Agnes13
at FINAL
Southwest Christian6
Maranatha Christian4
at FINAL
Lester Prairie/Holy Trinity7
Spectrum6
at  SpectrumFINAL
New Life Academy12
Legacy Christian0
at F/6
Bertha-Hewitt/Verndale0
Sebeka9
at FINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted4
Kimball Area0
at FINAL
Minnetonka5
Maple Grove3
at FINAL
Anoka10
Robbinsdale Armstrong5
at FINAL
Buffalo0
Blaine3
at FINAL
Cretin-Derham Hall7
East Ridge2
at FINAL
Forest Lake6
Park of Cottage Grove0
at FINAL
Woodbury3
Stillwater Area4
at FINAL
Mounds View11
White Bear Lake1
at FINAL
Burnsville1
Rosemount10
at  RosemountFINAL
Eastview5
Apple Valley2
at  Apple ValleyFINAL
Farmington0
Eagan3
at  EaganFINAL
Shakopee3
Lakeville South5
at  Lakeville SouthFINAL
Prior Lake6
Lakeville North3
at  Lakeville NorthFINAL
Triton6
Kasson-Mantorville16
at FINAL
Richfield3
Bloomington Jefferson4
at  Dred Scott - BloomingtonFINAL
Robbinsdale Cooper7
Bloomington Kennedy2
at  Haddox FieldFINAL
Glenville-Emmons/Alden-Conger5
Mabel-Canton2
at FINAL
Hopkins1
Edina7
at FINAL
Holy Angels6
Blake7
at FINAL
PACT Charter6
St. Croix Lutheran7
at FINAL
St. Croix Prep8
Minneapolis Edison14
at FINAL
New Life Academy7
West Lutheran8
at FINAL
Esko13
Virginia0
at FINAL
Floodwood2
South Ridge13
at F/5
Glenville-Emmons/Alden-Conger10
Mabel-Canton12
at FINAL
Brainerd2
St. Cloud Apollo11
at  St. John's UniversityFINAL
Winona20
Rochester Century15
at  Rochester CenturyFINAL
Mankato East10
Marshall5
at FINAL
Minnesota Valley Lutheran2
Wabasso7
at FINAL
North Lakes Academy2
Chesterton Academy12
at FINAL
Detroit Lakes6
Aitkin4
at F/5
Perham3
Frazee0
at -1FINAL
Upsala/Swanville Area1
Osakis12
at F/5
Benilde-St. Margaret's4
St. Louis Park2
at FINAL
St. Paul Harding0
St. Paul Como Park11
at FINAL
St. Paul Highland Park3
St. Paul Johnson2
at FINAL
St. Paul Humboldt0
St. Paul Central13
at FINAL
Park Center3
Champlin Park2
at FINAL
Eden Prairie2
Wayzata5
at FINAL
Chaska2
Chanhassen12
at F/5
DeLaSalle2
Minnehaha Academy1
at F/9
Liberty Classical Academy1
Nova Classical Academy5
at -1FINAL
New Prague12
Coon Rapids2
at FINAL
Roseville8
Osseo2
at FINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com