PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Friday, May 18, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Fridley12
St. Paul Central1
at F/5
Hutchinson11
Dassel-Cokato1
at WartburgFINAL
Ely Invite
Virginia0
Ely10
at  ElyF/6
Hutchinson8
Dassel-Cokato0
at WartburgFINAL
Sauk Centre3
Minnewaska Area0
at FINAL
Ely Invite
Blackduck17
Mesabi East7
at  ElyF/6
Irondale0
Blaine10
at F/6
Paynesville Area7
New London-Spicer4
at FINAL
Rochester Century7
Austin1
at  AustinFINAL
Mora14
Aitkin0
at F/5
Watertown-Mayer2
Southwest Christian3
at FINAL
Sauk Centre2
Minnewaska Area4
at FINAL
GMLOK2
Plainview-Elgin-Millville14
at FINAL
Belle Plaine4
Mayer Lutheran7
at  Mayer LutheranFINAL
Esko4
Hermantown3
at FINAL
Moose Lake-Willow River2
Cook County15
at FINAL
Columbia Heights7
St. Paul Johnson11
at FINAL
Minneapolis Henry9
Minneapolis Roosevelt13
at FINAL
St. Paul Como Park8
St. Paul Highland Park13
at FINAL
Onamia2
Hill City/Northland7
at  Hill CityFINAL
BBE Invite
Browerville/Eagle Valley0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg12
at  ElrosaFINAL
St. Thomas Academy4
Cretin-Derham Hall6
at  Cretin-Derham HallFINAL
Frazee13
Park Rapids Area11
at FINAL
Pequot Lakes11
Pillager10
at FINAL
Fertile-Beltrami6
Red Lake County1
at  Red Lake FallsFINAL
Kittson County Central7
NCE/U-H1
at  UlenFINAL
Holdingford7
Upsala/Swanville Area0
at FINAL
Menahga2
Parkers Prairie12
at F/5
West Central Area7
Ottertail Central1
at -1FINAL
Bertha-Hewitt/Verndale18
Pine River-Backus3
at F/6
St. Peter14
Lake Crystal-Wellcome Memorial2
at F/5
Glencoe-Silver Lake18
Howard Lake-Waverly-Winsted0
at FINAL
Maranatha Christian2
Spring Lake Park12
at FINAL
Roseville5
Mounds View3
at FINAL
East Ridge2
Park of Cottage Grove1
at FINAL
White Bear Lake3
Stillwater Area4
at FINAL
Princeton2
St. Michael-Albertville22
at -1F/5
Becker10
Cambridge-Isanti11
at FINAL
North Branch1
Faribault3
at  FaribaultFINAL
Duluth Denfeld1
Mound Westonka2
at -1FINAL
Pine Island6
Hayfield7
at F/9
Triton1
Lake City0
at FINAL
Kenyon-Wanamingo6
Stewartville4
at  StewartvilleFINAL
Chanhassen14
Robbinsdale Cooper15
at FINAL
Mankato Loyola1
Cleveland8
at FINAL
Nicollet3
Martin Luther/Gran-Hunt-EC13
at -1F/6
Heron Lake-Okabena/Fulda7
Glenville-Emmons/Alden-Conger5
at  GlenvilleFINAL
MACCRAY3
Minneota9
at  MinneotaFINAL
Lac qui Parle Valley15
Dawson-Boyd11
at FINAL
Tracy-Milroy-Balaton9
Red Rock Central/W-WG3
at  LambertonFINAL
Murray County Central5
Russell-Tyler-Ruthton15
at F/5
Ogilvie2
Barnum16
at F/5
Deer River18
Mountain Iron-Buhl4
at FINAL
St. Agnes8
Blake16
at FINAL
East Central1
Hinckley-Finlayson13
at F/5
Maple Lake5
Foley0
at FINAL
Maple Grove0
Robbinsdale Armstrong3
at FINAL
Chaska0
Edina4
at FINAL
Hibbing Invite
Cloquet4
Proctor1
at  HibbingFINAL
Carlton7
Wrenshall17
at  WrenshallF/6
Kimball Area19
St. John's Prep16
at FINAL
Northeast Range1
North Woods7
at FINAL
Hawley9
Lake Park-Audubon0
at FINAL
Dilworth-Glyndon-Felton5
Detroit Lakes1
at FINAL
Winona0
Owatonna10
at  OwatonnaF/5
Redwood Valley14
Martin County West12
at FINAL
Rochester Mayo4
New Prague14
at FINAL
Morris Area/Chokio-Alberta4
Melrose1
at  FreeportFINAL
Fillmore Central8
Dover-Eyota9
at FINAL
Rushford-Peterson9
Schaeffer Academy5
at F/8
Chatfield2
Caledonia12
at  CaledoniaF/6
Zumbrota-Mazeppa12
Byron13
at FINAL
Goodhue0
Rochester Lourdes11
at FINAL
Medford6
Blooming Prairie4
at FINAL
St. Clair11
Janesville-Waldorf-Pemberton3
at FINAL
Border West5
Ortonville4
at FINAL
Apple Valley9
Rochester John Marshall7
at  Rochester John MarshallF/9
Delano Tournament
Concordia Academy5
Delano1
at  DelanoFINAL
Ely Invite
Virginia0
South Ridge6
at  ElyFINAL
McGregor/Cromwell1
Silver Bay9
at FINAL
Houston14
Coulee Christian (WI)1
at FINAL
Worthington7
St. James Area4
at -1FINAL
DeLaSalle5
Holy Angels4
at FINAL
Rochester Century4
Austin9
at  AustinFINAL
GMLOK13
Plainview-Elgin-Millville6
at FINAL
Belle Plaine4
Mayer Lutheran0
at  Mayer LutheranFINAL
New Ulm Cathedral13
Martin Luther/Gran-Hunt-EC11
at -1FINAL
Onamia1
Hill City/Northland7
at  Hill CityFINAL
St. Paul Como Park3
St. Paul Highland Park5
at FINAL
Chesterton Academy4
Nova Classical Academy14
at -1F/5
Woodbury4
Forest Lake2
at FINAL
Minnetonka4
Wayzata5
at FINAL
Hopkins6
Eden Prairie0
at FINAL
Pequot Lakes8
Pillager4
at FINAL
BBE Invite
Willmar11
Belgrade-Brooten-Elrosa1
at  ElrosaFINAL
Sauk Rapids-Rice0
St. Cloud Apollo7
at  St. Cloud - FaberFINAL
Monticello1
Rocori2
at  Cold SpringFINAL
Osakis1
Pierz4
at FINAL
New Ulm7
Mankato East6
at  Mankato EastFINAL
Eden Valley-Watkins6
Litchfield7
at FINAL
Irondale6
St. Francis12
at FINAL
Zimmerman2
Big Lake3
at FINAL
Jordan4
Holy Family Catholic3
at FINAL
Richfield1
Benilde-St. Margaret's11
at FINAL
New Richland-H-E-G5
Bethlehem Academy3
at -1F/8
Minneapolis Southwest11
Sleepy Eye Saint Mary's1
at F/6
Wabasso12
Red Rock Central/W-WG5
at  LambertonFINAL
Heritage Christian4
Providence Academy1
at FINAL
Pine City12
Rush City2
at FINAL
Hibbing Invite
Superior (WI)10
Hibbing9
at  HibbingFINAL
Delano Tournament
Kasson-Mantorville6
Minneapolis South7
at  DelanoF/8
DeLaSalle9
Holy Angels1
at FINAL
Ely Invite
Mounds Park Academy5
Ely10
at  ElyFINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com