PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Baseball Scores for Monday, May 21, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Minnewaska Area12
Morris Area/Chokio-Alberta1
at FINAL
Andover1
Park Center2
at FINAL
Chaska9
East Ridge0
at FINAL
Virginia8
North Woods5
at FINAL
Apple Valley1
Farmington8
at FINAL
Prior Lake7
Eastview4
at  EastviewFINAL
Rosemount2
Lakeville South1
at  Lakeville SouthFINAL
Shakopee2
Lakeville North0
at  Lakeville NorthFINAL
Sauk Centre11
Holdingford5
at FINAL
Win-E-Mac4
Sacred Heart14
at F/6
Pequot Lakes0
Park Rapids Area1
at FINAL
Eden Valley-Watkins8
Royalton3
at FINAL
Robbinsdale Armstrong0
Blaine10
at FINAL
Eagan3
Burnsville2
at  Alimagnet ParkFINAL
Rockford1
Annandale15
at F/5
Martin County West4
Martin Luther/Gran-Hunt-EC10
at -1FINAL
Murray County Central23
Edgerton/Southwest MN Christian5
at F/5
Dilworth-Glyndon-Felton1
Perham2
at  PerhamFINAL
Mankato Loyola14
Madelia3
at  St. ClairFINAL
Liberty Classical Academy10
Academy for Sciences & Ag0
at -1FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City4
Litchfield0
at FINAL
Red Lake2
Lake of the Woods13
at F/5
Irondale6
Tartan5
at  TartanFINAL
St. Paul Central3
Hill-Murray13
at  Hill-MurrayF/5
St. Cloud Tech1
St. Michael-Albertville9
at -1FINAL
Richfield0
Henry Sibley4
at  Henry SibleyFINAL
Simley0
Holy Angels10
at FINAL
Pelican Rapids5
Ottertail Central0
at -1FINAL
Staples-Motley0
Pillager10
at F/5
Crosby-Ironton2
Mora15
at F/5
Fertile-Beltrami3
Kittson County Central12
at FINAL
International Falls3
Roseau8
at FINAL
Melrose11
Long Prairie-Grey Eagle1
at  Long PrairieFINAL
Ogilvie1
St. John's Prep13
at FINAL
Brandon/Evansville3
Parkers Prairie5
at FINAL
Lake Park-Audubon0
New York Mills10
at FINAL
Pine River-Backus11
Menahga3
at FINAL
Mankato East5
New Prague3
at FINAL
Adrian0
Luverne5
at FINAL
New Ulm12
Hutchinson2
at FINAL
Elk River12
Park Center0
at FINAL
Totino-Grace10
Spring Lake Park3
at FINAL
Stillwater Area7
Park of Cottage Grove0
at FINAL
Cretin-Derham Hall5
Roseville8
at FINAL
North Branch11
Princeton1
at F/5
Fosston11
Mahnomen/Waubun1
at  WaubunF/6
Waconia14
Holy Family Catholic7
at FINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart3
BOLD13
at F/5
Hayfield7
Lake City3
at F/9
Triton1
Stewartville7
at  StewartvilleFINAL
St. Croix Lutheran2
Robbinsdale Cooper1
at FINAL
Cleveland0
New Ulm Cathedral12
at FINAL
Dawson-Boyd3
MACCRAY7
at FINAL
Central MN Christian6
Minneota7
at  MinneotaFINAL
Heron Lake-Okabena/Fulda7
Tracy-Milroy-Balaton5
at FINAL
South Ridge12
Carlton0
at  CarltonF/6
Isle14
McGregor/Cromwell9
at FINAL
Silver Bay6
Nashwauk-Keewatin7
at FINAL
Mesabi East6
Cherry9
at FINAL
Chisholm8
Deer River9
at F/10
Eveleth-Gilbert3
Ely12
at FINAL
Heritage Christian2
St. Agnes0
at FINAL
Minneapolis Edison9
St. Paul Washington4
at FINAL
Minneapolis Roosevelt2
St. Paul Harding9
at -1FINAL
Pine City2
Braham12
at FINAL
West Lutheran6
Trinity School4
at FINAL
Hill City/Northland17
Mountain Iron-Buhl10
at FINAL
Bemidji Wood Bat Tournament
Bemidji9
Grand Rapids8
at  Grand RapidsFINAL
Minnehaha Academy3
Maple Lake8
at FINAL
Maple Grove0
Anoka6
at FINAL
Aitkin22
Rush City0
at F/5
Northfield7
Faribault3
at  FaribaultFINAL
Frazee10
Nevis7
at FINAL
Bagley20
Cass Lake-Bena2
at FINAL
St. Paul Highland Park2
Bloomington Kennedy6
at  Haddox FieldFINAL
United South Central7
Lake Crystal-Wellcome Memorial8
at FINAL
Upsala/Swanville Area2
Belgrade-Brooten-Elrosa12
at  ElrosaF/6
Rochester Century2
Mankato West8
at  Mankato WestFINAL
Maple River9
Jackson County Central6
at F/9
Springfield4
Pipestone Area2
at FINAL
Apple Valley5
Farmington4
at FINAL
Prior Lake7
Eastview2
at  EastviewFINAL
Rosemount16
Lakeville South6
at  Lakeville SouthF/6
Shakopee1
Lakeville North18
at  Lakeville NorthF/5
New London-Spicer11
Benson5
at FINAL
Pine Island9
Kenyon-Wanamingo1
at FINAL
Southwest Christian1
Belle Plaine9
at  Belle PlaineFINAL
Tri-City United12
Waterville-Elysian-Morristown0
at F/6
New Richland-H-E-G13
Medford10
at FINAL
Owatonna9
Red Wing7
at FINAL
Hillcrest Lutheran Academy4
Border West14
at  GracevilleFINAL
North Lakes Academy3
Legacy Christian13
at FINAL
PACT Charter9
Lester Prairie/Holy Trinity5
at FINAL
East Grand Forks10
Barnesville3
at  BarnesvilleFINAL
DeLaSalle3
Norwood-Young America0
at  NorwoodFINAL
West Marshall9
Sacred Heart10
at FINAL
Win-E-Mac13
Northern Freeze12
at East Grand ForksFINAL
Pequot Lakes2
Park Rapids Area5
at FINAL
Murray County Central2
Edgerton/Southwest MN Christian3
at FINAL
East Ridge5
Forest Lake6
at FINAL
Eagan7
Burnsville6
at  Alimagnet ParkF/8
Rockford1
Annandale11
at F/5
Breck8
Spectrum6
at  SpectrumFINAL
Littlefork-Big Falls10
Lake of the Woods13
at FINAL
Dilworth-Glyndon-Felton3
Perham0
at  PerhamFINAL
Bemidji3
Grand Rapids2
at  Grand RapidsFINAL
Worthington2
Luverne9
at FINAL
Chanhassen6
Wayzata7
at FINAL
South St. Paul7
Anoka0
at FINAL
Rogers5
Blaine15
at FINAL
Watertown-Mayer8
Providence Academy5
at FINAL
Chaska0
Benilde-St. Margaret's3
at FINAL
Minneapolis Washburn0
Fridley4
at FINAL
Nova Classical Academy7
Maranatha Christian3
at F/9
St. James Area1
Delano5
at -1FINAL
Mabel-Canton0
Schaeffer Academy0
at 4:00 PM
  > Report Score
West Central Area0
Ashby0
at -15:00 PM
  > Report Score
Byron0
Goodhue0
at 5:00 PM
  > Report Score
Cannon Falls0
Rochester Lourdes0
at 5:00 PM
  > Report Score
Kasson-Mantorville0
Zumbrota-Mazeppa0
at 5:00 PM
  > Report Score
Minneapolis Southwest0
St. Louis Park0
at 6:00 PM
  > Report Score
Mabel-Canton0
Schaeffer Academy0
at 6:00 PM
  > Report Score
Spring Grove0
Coulee Christian (WI)0
at 5:00 PM
  > Report Score

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com