PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Basketball (G) Scores for Thursday, January 25, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Brooklyn Center79
Minneapolis Roosevelt64
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Fond du Lac Ojibwe68
Learning for Leadership17
at  Learning for LeadershipFINAL
Frazee55
Staples-Motley38
at  StaplesFINAL
Park Rapids Area60
Nevis23
at  NevisFINAL
MN Academy for the Deaf19
International School of MN20
at  International School of MNFINAL
NCE/U-H74
Bagley24
at  BagleyFINAL
Park Christian57
Win-E-Mac42
at  Win-E-MacFINAL
West Lutheran35
Heritage Christian54
at  Heritage ChristianFINAL
Morris Area/Chokio-Alberta55
Milbank (SD)48
at  MilbankFINAL
Lakeville South69
Rosemount63
at  RosemountFINAL
Apple Valley60
Farmington48
at  FarmingtonFINAL
St. Louis Park73
Bloomington Kennedy51
at  Bloomington KennedyFINAL
Robbinsdale Armstrong45
Minneapolis South80
at  Minneapolis SouthFINAL
Spring Lake Park44
Roseville59
at  RosevilleFINAL
Maple Grove59
Totino-Grace25
at  Totino-GraceFINAL
Grand Meadow54
Triton49
at  Dodge CenterFINAL
Bertha-Hewitt10
Menahga62
at  MenahgaFINAL
Delano43
Holy Family Catholic49
at  VictoriaFINAL
Ogilvie44
Minneapolis Edison60
at  Minneapolis EdisonFINAL
Mahtomedi67
St. Anthony Village38
at  St. Anthony VillageFINAL
Cristo Rey Jesuit42
Nova Classical Academy59
at  Nova ClassicalFINAL
St. Paul Highland Park54
St. Paul Johnson13
at  JohnsonFINAL
Red Lake County Central58
Cass Lake-Bena67
at  Cass LakeFINAL
Winona41
Byron56
at  ByronFINAL
Marshall51
Luverne48
at  LuverneFINAL
St. James Area33
New Ulm85
at  New UlmFINAL
St. Clair47
Maple River62
at  MapletonFINAL
Minnesota Valley Lutheran50
Martin County West59
at  SherburnFINAL
GHEC/T/ML58
Heron Lake-Okabena36
at  OkabenaFINAL
Rocori24
Fergus Falls72
at  Fergus FallsFINAL
Sauk Rapids-Rice54
Brainerd59
at  BrainerdF/OT
St. Cloud Tech34
Alexandria66
at  AlexandriaFINAL
Willmar48
Sartell-St. Stephen53
at  SartellFINAL
Paynesville Area34
Pierz57
at  PierzFINAL
Lewiston-Altura49
Zumbrota-Mazeppa86
at  ZumbrotaFINAL
Dover-Eyota48
Hayfield78
at  HayfieldFINAL
Cambridge-Isanti37
Chisago Lakes Area61
at  LindstromFINAL
Foley40
Zimmerman47
at  ZimmermanFINAL
Milaca66
Aitkin53
at  AitkinFINAL
International Falls69
Mesabi East72
at  AuroraFINAL
Hibbing70
Virginia43
at  VirginiaFINAL
Greenway16
Bigfork74
at  BigforkFINAL
Ely71
Chisholm37
at  ChisholmFINAL
Mountain Iron-Buhl76
Deer River47
at  Deer RiverFINAL
Schaeffer Academy40
Medford67
at  MedfordFINAL
Waterville-Elysian-Morristown68
United South Central37
at  WellsFINAL
Parkers Prairie80
Battle Lake26
at  Battle LakeFINAL
Ashby43
Rothsay40
at  RothsayFINAL
Hillcrest Lutheran Academy32
Underwood67
at  UnderwoodFINAL
Superior (WI)39
Duluth East22
at  Duluth EastFINAL
Duluth Marshall60
Cloquet39
at  CloquetFINAL
Carlton62
South Ridge57
at  CulverFINAL
Floodwood60
Moose Lake-Willow River35
at  Moose LakeFINAL
McGregor30
Esko57
at  EskoFINAL
Cromwell-Wright57
Two Harbors40
at  Two HarborsFINAL
Hill City15
Littlefork-Big Falls59
at  LittleforkFINAL
Northeast Range8
Cherry66
at  CherryFINAL
North Woods31
Red Lake110
at  Red LakeFINAL
Mankato West82
Austin74
at  AustinFINAL
Rochester Mayo26
Faribault42
at  FaribaultFINAL
Mankato East46
Rochester Century54
at  Rochester CenturyFINAL
Redwood Valley61
Windom Area47
at  WindomFINAL
Alden-Conger70
Immanuel Lutheran27
at -1FINAL
Sleepy Eye Saint Mary's65
Gibbon-Fairfax-Winthrop41
at  WinthropFINAL
Crookston49
Dilworth-Glyndon-Felton72
at  GlyndonFINAL
Belle Plaine61
Jordan69
at  JordanFINAL
Sibley East51
Mayer Lutheran72
at  Mayer LutheranFINAL
Norwood-Young America73
Tri-City United54
at  MontgomeryFINAL
Winona Cotter53
Rushford-Peterson32
at  RushfordFINAL
Randolph41
Kingsland49
at  Spring ValleyFINAL
Fillmore Central42
Caledonia63
at  CaledoniaFINAL
Lyle/Austin Pacelli67
Plainview-Elgin-Millville28
at  PlainviewFINAL
Southwest MN Christian60
Ellsworth42
at  EllsworthFINAL
Edgerton31
Red Rock Central54
at  LambertonFINAL
Murray County Central55
Mountain Lake Area53
at  Mountain LakeFINAL
Westbrook-Walnut Grove56
Fulda50
at  FuldaFINAL
Adrian43
Hills-Beaver Creek64
at  HillsFINAL
Henning61
Pillager36
at  PillagerFINAL
Verndale59
Sebeka44
at  SebekaFINAL
New York Mills52
Wadena-Deer Creek61
at  WadenaFINAL
Russell-Tyler-Ruthton29
Dawson-Boyd50
at  DawsonFINAL
MACCRAY58
Ortonville56
at  OrtonvilleFINAL
Benson41
Osakis57
at  OsakisFINAL
Thief River Falls67
Detroit Lakes49
at  Detroit LakesFINAL
Legacy Christian44
St. Croix Prep62
at  St. Croix PrepFINAL
Southwest Christian63
Lester Prairie/Holy Trinity54
at  Lester PrairieFINAL
PACT Charter44
Trinity School56
at  Trinity SchoolFINAL
Swanville51
Royalton85
at  RoyaltonFINAL
West Central Area42
Hancock49
at  HancockFINAL
Wheaton/Herman-Norcross65
Clinton-Graceville-Beardsley62
at  GracevilleF/2OT
Fertile-Beltrami51
Northern Freeze61
at  NewfoldenFINAL
Mahnomen/Waubun39
Fosston48
at  FosstonFINAL
Pine River-Backus67
Laporte30
at  LaporteFINAL
Kittson County Central59
Badger/Greenbush-Middle River71
at  Middle RiverFINAL
Goodridge/Grygla28
Warren-Alvarado-Oslo70
at  WarrenFINAL
Sacred Heart41
Red Lake Falls49
at  Red Lake FallsFINAL
Browerville/Eagle Valley46
Walker-Hackensack-Akeley78
at  WalkerFINAL
Stephen-Argyle61
Warroad19
at  WarroadFINAL
Long Prairie-Grey Eagle45
Pequot Lakes64
at  Pequot LakesFINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com