PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Basketball (G) Scores for Monday, February 26, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class A - Section 1 Girls Basketball
Blooming Prairie (7)63
Hayfield (2)67
at  Rochester Civic CenterF/2OT
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Plainview-Elgin-Millville (7)51
Rochester Lourdes (2)61
at  Rochester Civic CenterFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Fulda (S8)33
Southwest MN Christian (S1)99
at  Southwest MN ChristianFINAL
Minnehaha Academy30
DeLaSalle70
at  DeLaSalleFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Adrian (S6)36
Red Rock Central (S3)34
at  LambertonFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Ellsworth (S7)33
Hills-Beaver Creek (S2)57
at  HillsFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Edgerton (S5)51
Murray County Central (S4)59
at  SlaytonFINAL
Class AA - Section 3 Girls Basketball
Morris Area/Chokio-Alberta (N5)44
Minnewaska Area (N4)58
at  GlenwoodFINAL
Class AA - Section 3 Girls Basketball
Redwood Valley (S6)67
Jackson County Central (S3)54
at  JacksonFINAL
Class AA - Section 3 Girls Basketball
Windom Area (S7)39
Martin County West (S2)56
at  SherburnFINAL
Class AA - Section 3 Girls Basketball
Luverne (S5)39
Pipestone Area (S4)48
at  PipestoneFINAL
Class AA - Section 3 Girls Basketball
St. James Area (S8)36
Tracy-Milroy-Balaton (S1)76
at  TracyFINAL
Class A - Section 6 Girls Basketball
Hillcrest Lutheran Academy (N10)44
Lake Park-Audubon (N7)76
at  Lake ParkFINAL
Class A - Section 6 Girls Basketball
Rothsay (N9)40
Mahnomen/Waubun (N8)53
at  WaubunFINAL
Class A - Section 6 Girls Basketball
Ashby (S10)44
Clinton-Graceville-Beardsley (S7)62
at  GracevilleFINAL
Class A - Section 6 Girls Basketball
Battle Lake (S9)48
Brandon/Evansville (S8)60
at  EvansvilleFINAL
Class A - Section 5 Girls Basketball
Laporte (N10)49
Nevis (N7)61
at  NevisFINAL
Class A - Section 5 Girls Basketball
Bertha-Hewitt (N9)56
Browerville/Eagle Valley (N8)72
at  BrowervilleFINAL
Class A - Section 5 Girls Basketball
St. John's Prep (S11)33
Isle (S6)59
at  IsleFINAL
Class A - Section 5 Girls Basketball
Hinckley-Finlayson (S10)47
Ogilvie (S7)55
at  OgilvieFINAL
Class A - Section 5 Girls Basketball
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (S9)55
Onamia (S8)38
at  OnamiaFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Wrenshall (1-10)65
Hill City (1-7)27
at  Hill CityFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Nashwauk-Keewatin (2-9)49
Chisholm (2-8)44
at  ChisholmFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Northeast Range (2-10)19
Littlefork-Big Falls (2-7)50
at  LittleforkFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Fond du Lac Ojibwe (1-9)50
Northland (1-8)54
at  RemerFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Randolph (6)19
Goodhue (3)53
at  Rochester Civic CenterFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Winona Cotter (6)54
Byron (3)76
at  Rochester Civic CenterFINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com