PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Hockey (B) Scores for Friday, December 29, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Duluth Marshall Tournament
Roseville1
Bemidji7
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
Thief River Falls Tournament
Chippewa Falls (WI)2
Crookston3
at  REA - Thief River FallsFINAL
Duluth Marshall Tournament
C-E-C8
Anoka1
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
River Lakes0
St. Francis8
at  St. Cloud MACFINAL
Duluth Denfeld Tournament
Owatonna3
Duluth Denfeld6
at  Heritage ArenaFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
Dodge County6
Redwood Valley3
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Eveleth-Gilbert Area Invitational
Kittson Central3
Waupaca (WI)4
at  EvelethFINAL
Little Falls Tournament
Willmar0
West Fargo Sheyenne (ND)5
at  Little FallsFINAL
Becker/Big Lake1
Amery (WI)5
at Barron, WIFINAL
Prior Lake Invitational
Chaska4
Lakeville North3
at  Prior LakeF/OT
North Shore Tournament
Moose Lake Area5
Ely/Northeast Range11
at  Two HarborsFINAL
Thief River Falls Tournament
Northern Lakes2
Fargo North (ND)5
at  REA - Thief River FallsFINAL
Wadena-Deer Creek Tournament
Worthington2
Wadena-Deer Creek3
at  WadenaF/OT
South St. Paul Tournament
Luverne3
St. Paul Johnson1
at  South St. PaulFINAL
Morris/Benson Tournament
Fairmont2
Morris/Benson Area6
at  MorrisFINAL
Duluth Marshall Tournament
Brainerd4
Wayzata2
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Sauk Rapids-Rice4
Litchfield/Dassel-Cokato5
at  St. Cloud MACFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
Irondale/St. Anthony4
Rochester Century1
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Alexandria1
Hibbing/Chisholm3
at  HibbingFINAL
Duluth Denfeld Tournament
Apple Valley2
North St. Paul1
at  Heritage ArenaFINAL
Fergus Falls Invitational
Park Rapids Area2
West Fargo (ND)4
at  Fergus FallsFINAL
Prior Lake Invitational
Holy Family Catholic3
Benilde-St. Margaret's2
at  Prior LakeFINAL
Morris/Benson Tournament
Providence Academy9
Prairie Centre Area4
at  MorrisFINAL
Wadena-Deer Creek Tournament
Bottineau (ND)8
Breckenridge/Wahpeton7
at  WadenaF/OT
Delano5
Virginia/Mt. Iron-Buhl1
at  VirginiaFINAL
Rosemount5
Greenway/Nash-Kee3
at  ColeraineFINAL
Thief River Falls Tournament
Fort Frances (ON)0
Thief River Falls6
at  REA - Thief River FallsFINAL
South St. Paul Tournament
Hopkins5
Hastings2
at  South St. PaulFINAL
North Shore Tournament
Rice Lake (WI)8
Mora/Milaca2
at  Two HarborsFINAL
River Falls Tournament
Somerset (WI)2
Coon Rapids6
at  River FallsFINAL
Duluth Marshall Tournament
Duluth Marshall3
Hermantown4
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
East Ridge3
Orono0
at  OronoFINAL
Eveleth-Gilbert Area Invitational
Proctor2
Eveleth-Gilbert Area4
at  EvelethFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
Rochester John Marshall2
Hayward (WI)2
at  Rochester Graham ArenaF/OT
Roseau Inivitational
Lake of the Woods3
Minot (ND)3
at  RoseauF/OT
Duluth Denfeld Tournament
Park of Cottage Grove4
Mound Westonka/Watertown-Mayer3
at  Heritage ArenaFINAL
Waseca Invitational
La Crescent2
Austin8
at  WasecaFINAL
Little Falls Tournament
North Branch0
Little Falls3
at  Little FallsFINAL
Prior Lake Invitational
Moorhead5
Prior Lake1
at  Prior LakeFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Holy Angels2
Monticello2
at  St. Cloud MACF/OT
Warroad Invitational
Grafton-Park River (ND)3
International Falls5
at  WarroadFINAL
South St. Paul Tournament
Eagan1
Woodbury2
at  South St. PaulFINAL
North Shore Tournament
Legacy Christian4
Red Lake Falls1
at  Two HarborsFINAL
Rochester Rotary Tournament - Blue
Albert Lea3
Rochester Lourdes/Dover-Eyota2
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Red Wing1
Champlin Park5
at  Champlin ParkFINAL
River Falls Tournament
Faribault3
River Falls (WI)7
at  River FallsFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
New Richmond (WI)3
Rochester Mayo4
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Waseca Invitational
St. Paul Highland Park/Central4
Waseca0
at  WasecaFINAL
Fergus Falls Invitational
Detroit Lakes3
Fergus Falls3
at  Fergus FallsFINAL
Roseau Inivitational
Eau Claire North (WI)4
Roseau3
at  RoseauF/OT
South St. Paul Tournament
New Prague1
South St. Paul5
at  South St. PaulFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Sartell-St. Stephen1
St. Cloud Cathedral5
at  St. Cloud MACFINAL
Forest Lake3
Grand Rapids5
at  Grand RapidsFINAL
Prior Lake Invitational
Stillwater Area1
Elk River/Zimmerman4
at  Prior LakeFINAL
Warroad Invitational
Osseo0
Warroad6
at  WarroadFINAL
North Shore Tournament
Henry Sibley4
North Shore4
at  Two HarborsF/OT
Duluth Denfeld Tournament
Mankato West5
Sheboygan South (WI)2
at  Heritage ArenaFINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com