PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Soccer (B) Scores for Saturday, September 30, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
#7 (AA) Maple Grove1
St. Michael-Albertville0
at  St. MichaelFINAL
Lakeville South3
Rochester John Marshall1
at  Rochester John MarshallFINAL
Waseca0
Faribault4
at  FaribaultFINAL
Roseville5
Eagan3
at  EaganFINAL
Columbia Heights5
Providence Academy2
at  Providence AcademyFINAL
#8 (A) C-E-C1
Hermantown1
at  HermantownF/OT
St. Peter2
Marshall0
at  Southwest MN StateFINAL
Sartell-St. Stephen1
Bemidji3
at  BemidjiFINAL
#9 (A) Rochester Lourdes0
#6 (A) Austin2
at  AustinFINAL
Fargo North (ND)0
Fargo Shanley/OG/PC (ND)4
at  Fargo ShanleyFINAL
TrekNorth0
Fergus Falls11
at  Fergus FallsFINAL
Rogers2
Elk River3
at  Elk RiverFINAL
St. Charles/L-A0
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa1
at  Pine IslandFINAL
Kasson-Mantorville0
Mankato West3
at  Mankato Dakota MeadowsFINAL
#8 (AA) Minnetonka2
#9 (AA) Prior Lake4
at  Prior LakeFINAL
#10 (AA) Eden Prairie1
East Ridge2
at  East RidgeFINAL
Rosemount1
Richfield1
at  RichfieldF/OT
St. Croix Lutheran1
Simley1
at  SimleyF/OT
Hastings3
New Life Academy1
at  BielenbergFINAL
St. Paul Washington1
Hill-Murray1
at  Hill-MurrayF/OT
Concordia Academy2
St. Croix Prep7
at  St. Croix PrepFINAL
Hibbing/Chisholm1
East Grand Forks0
at  East Grand ForksFINAL
#10 (A) Worthington5
New Ulm1
at  Martin Luther CollegeFINAL
Hope Academy0
Schaeffer Academy8
at  RochesterFINAL
Prairie Seeds Academy2
St. Cloud Apollo1
at  St. Cloud ApolloFINAL
Mounds View2
Spring Lake Park0
at  Spring Lake ParkFINAL
#4 (AA) Duluth East3
Coon Rapids1
at  Coon RapidsFINAL
Winona5
Plainview-Elgin-Millville1
at  PlainviewFINAL
Cristo Rey Jesuit2
Tartan1
at  TartanF/OT
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B6
Mesabi East Area1
at  BiwabikFINAL
Byron0
Minnehaha Academy1
at  Minnehaha AcademyFINAL
#2 (A) Totino-Grace4
Centennial2
at  CentennialF/OT
#7 (A) Mahtomedi4
White Bear Lake1
at  White Bear LakeFINAL
#3 (A) St. Thomas Academy3
Chisago Lakes Area2
at  LindstromFINAL
North Branch2
Delano6
at  DelanoFINAL
Pelican Rapids2
Hillcrest Academy7
at  Fergus FallsFINAL
#5 (AA) Eastview2
Lakeville North1
at  Lakeville NorthFINAL
Blaine3
North St. Paul4
at  North St. PaulFINAL
DeLaSalle1
Benilde-St. Margaret's2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Heritage Christian0
Brooklyn Center8
at  Brooklyn CenterFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com