PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Soccer (B) Scores for Tuesday, October 3, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Detroit Lakes1
Pelican Rapids0
at -1FINAL
Mounds Park Academy1
St. Paul Johnson2
at  JohnsonFINAL
St. Paul Academy2
Prairie Seeds Academy0
at  Prairie SeedsFINAL
Maranatha Christian/West Lutheran4
Heritage Christian0
at  Heritage ChristianFINAL
New Life Academy7
Spectrum0
at -1FINAL
Grand Rapids8
Hibbing/Chisholm0
at  HibbingFINAL
Trinity School1
St. Croix Prep1
at  St. Croix PrepF/OT
Centennial3
Elk River2
at  Elk RiverFINAL
Irondale0
#2 (A) Totino-Grace6
at  Totino-GraceFINAL
Spring Lake Park2
Robbinsdale Armstrong0
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Champlin Park2
Blaine1
at  BlaineFINAL
Osseo1
Andover1
at  AndoverF/OT
Eden Prairie4
Hopkins1
at  HopkinsFINAL
#7 (AA) Maple Grove4
Coon Rapids0
at  Coon RapidsFINAL
Park Center3
Anoka0
at  AnokaFINAL
#10 (AA) Woodbury0
Roseville4
at  RosevilleFINAL
Cretin-Derham Hall0
#8 (AA) East Ridge4
at  East RidgeFINAL
St. Cloud Cathedral5
Little Falls1
at  Little FallsFINAL
Melrose0
Minnewaska Area7
at  GlenwoodFINAL
#5 (A) Holy Angels3
Fridley2
at  FridleyF/OT
Holy Family Catholic4
New Prague2
at  New PragueFINAL
TCAC Tournament - Group E
Charter Stars (E5)1
Community of Peace Academy (E4)10
at  Kohler MeadowsFINAL
Waconia1
Delano2
at  DelanoFINAL
Crookston2
East Grand Forks0
at  East Grand ForksFINAL
St. Peter1
#7 (A) Worthington5
at  WorthingtonFINAL
Superior (WI)4
Duluth Denfeld4
at  Duluth DenfeldF/OT
Duluth Marshall6
Proctor0
at  ProctorFINAL
Fargo Shanley/OG/PC (ND)2
Fargo Davies (ND)3
at  Fargo DaviesFINAL
Rocori0
St. Cloud Tech5
at  St. Cloud StateFINAL
#10 (A) Willmar4
Alexandria3
at  AlexandriaF/OT
Mankato East0
Northfield1
at  NorthfieldFINAL
#6 (AA) Edina6
Benilde-St. Margaret's0
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Lake City0
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa0
at  Pine IslandF/OT
St. Charles/L-A8
Caledonia0
at  CaledoniaFINAL
Owatonna0
#4 (A) Austin6
at  AustinFINAL
Rochester John Marshall0
Winona3
at  WinonaFINAL
Byron2
Kasson-Mantorville0
at  KassonFINAL
Mankato West0
Albert Lea6
at  Albert LeaFINAL
Rochester Century0
Faribault1
at  FaribaultF/OT
#9 (AA) Minnetonka1
#1 (AA) Wayzata2
at  WayzataFINAL
Rochester Mayo3
Red Wing1
at  Red WingFINAL
Cannon Falls0
Stewartville3
at  StewartvilleFINAL
Winona Cotter1
Dover-Eyota3
at -1FINAL
La Crescent8
Plainview-Elgin-Millville1
at  PlainviewFINAL
Lakeville North3
Eagan1
at  EaganFINAL
Shakopee0
Rosemount2
at  RosemountFINAL
Burnsville0
Apple Valley2
at  Apple ValleyFINAL
#5 (AA) Prior Lake0
#4 (AA) Eastview1
at  EastviewFINAL
Farmington0
Lakeville South1
at  Lakeville SouthFINAL
Mounds View2
Park of Cottage Grove1
at  Cottage GroveFINAL
#2 (AA) Stillwater Area2
White Bear Lake0
at  White Bear LakeFINAL
St. Michael-Albertville0
Chisago Lakes Area3
at  LindstromFINAL
North Branch2
Buffalo8
at  BuffaloFINAL
Rogers0
Monticello5
at  MonticelloFINAL
St. Francis4
Cambridge-Isanti1
at  CambridgeFINAL
Henry Sibley7
Hastings4
at  HastingsFINAL
Hill-Murray0
#8 (A) Mahtomedi3
at  MahtomediFINAL
Simley0
#3 (A) St. Thomas Academy0
at  St. Thomas AcademyF/OT
St. Louis Park3
St. Anthony Village1
at  St. Anthony VillageFINAL
Southwest Christian1
Chanhassen2
at  ChanhassenFINAL
Robbinsdale Cooper1
Chaska3
at  ChaskaFINAL
Tartan2
South St. Paul5
at  South St. PaulFINAL
Minneapolis South0
#1 (A) Blake3
at  BlakeFINAL
Legacy Christian0
Rockford4
at  RockfordFINAL
Concordia Academy1
St. Croix Lutheran5
at  St. Croix LutheranFINAL
St. Agnes1
DeLaSalle6
at  DeLaSalleFINAL
Waseca1
Fairmont Area0
at  FairmontFINAL
TCAC Tournament - Group A
Hiawatha Collegiate (A4)2
Cristo Rey Jesuit (A1)2
at  Kix FieldF/OT

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com