PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Soccer (B) Scores for Tuesday, October 10, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class A - Section 4 Boys Soccer
Community of Peace Academy (14)2
St. Paul Johnson (11)8
at  JohnsonFINAL
Class A - Section 4 Boys Soccer
Concordia Academy (13)0
Liberty Classical Academy (12)2
at  Liberty Classical AcademyFINAL
Class A - Section 8 Boys Soccer
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B (N9)0
Pelican Rapids (N8)1
at  Pelican RapidsFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Lake City (10)2
Schaeffer Academy (7)3
at  Schaeffer AcademyFINAL
Class A - Section 3 Boys Soccer
St. Croix Lutheran (15)5
New Life Academy (10)4
at  New Life AcademyFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Big Lake (14)0
#10 (A) Willmar (3)6
at  WillmarFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Waconia (9)2
Southwest Christian (8)5
at  Southwest ChristianFINAL
Class A - Section 3 Boys Soccer
Chesterton Academy (16)1
Hiawatha Collegiate (9)6
at  BlakeFINAL
St. Cloud Cathedral2
St. Cloud Apollo1
at  St. Cloud ApolloFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
St. Charles/L-A (6)4
Dover-Eyota (11)0
at  EyotaFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Kasson-Mantorville (16)0
#4 (A) Austin (1)7
at  AustinFINAL
Class A - Section 3 Boys Soccer
Minneapolis Roosevelt (13)1
Nova Classical Academy (12)2
at  St. PaulFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Providence Academy (11)0
Holy Family Catholic (6)1
at  VictoriaFINAL
Class AA - Section 5 Boys Soccer
Irondale (7)1
Champlin Park (2)0
at  Champlin ParkFINAL
Class AA - Section 4 Boys Soccer
Hastings (6)0
#10 (AA) Woodbury (3)8
at  WoodburyFINAL
Class AA - Section 1 Boys Soccer
Rochester Century (6)1
Lakeville South (3)1
at  Lakeville SouthF/SO
Class A - Section 8 Boys Soccer
TrekNorth (N10)0
East Grand Forks (N7)5
at  East Grand ForksFINAL
Class A - Section 8 Boys Soccer
Sauk Rapids-Rice (S9)0
Minnewaska Area (S8)2
at  GlenwoodFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Plainview-Elgin-Millville (15)1
Rochester Lourdes (2)12
at  RCTCFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Cannon Falls (14)1
Winona (3)9
at  WinonaFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Red Wing (9)3
Pine Island/Zumbrota-Mazeppa (8)0
at  Pine IslandFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Byron (13)1
Stewartville (4)0
at  StewartvilleFINAL
Class A - Section 1 Boys Soccer
Winona Cotter (12)0
La Crescent (5)6
at  La CrescentFINAL
Class A - Section 3 Boys Soccer
Minnehaha Academy (14)7
Simley (11)0
at  SimleyFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Mayer Lutheran (10)0
Delano (7)4
at  DelanoFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
International School of MN (18)0
Mound Westonka (2)8
at  MoundFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Maranatha Christian/West Lutheran (12)0
Rockford (5)6
at  RockfordFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Central MN Christian (13)0
Monticello (4)5
at  MonticelloFINAL
Class A - Section 6 Boys Soccer
Becker (17)0
#6 (A) Orono (1)11
at  OronoFINAL
Class AA - Section 7 Boys Soccer
Andover (6)0
Anoka (3)1
at  AnokaFINAL
Class AA - Section 7 Boys Soccer
Forest Lake (7)4
Blaine (2)3
at  BlaineFINAL
Class AA - Section 7 Boys Soccer
St. Francis (5)3
Coon Rapids (4)4
at  Coon RapidsFINAL
Class AA - Section 7 Boys Soccer
Cambridge-Isanti (8)0
#3 (AA) Duluth East (1)10
at  Duluth EastFINAL
Class AA - Section 6 Boys Soccer
Richfield (9)2
Hopkins (8)0
at  HopkinsFINAL
Class AA - Section 5 Boys Soccer
Spring Lake Park (6)0
Park Center (3)1
at  Brooklyn ParkF/OT
Class AA - Section 5 Boys Soccer
Mounds View (5)2
Osseo (4)1
at  OsseoFINAL
Class AA - Section 5 Boys Soccer
Centennial (8)0
Roseville (1)0
at  RosevilleF/SO
Class AA - Section 4 Boys Soccer
Park of Cottage Grove (7)0
#8 (AA) East Ridge (2)2
at  East RidgeFINAL
Class AA - Section 4 Boys Soccer
White Bear Lake (5)3
North St. Paul (4)1
at  North St. PaulFINAL
Class AA - Section 4 Boys Soccer
Tartan (8)0
#2 (AA) Stillwater Area (1)6
at  StillwaterFINAL
Class AA - Section 3 Boys Soccer
Rosemount (6)2
St. Paul Central (3)1
at  GriffinFINAL
Class AA - Section 3 Boys Soccer
Henry Sibley (7)1
Eagan (2)7
at  EaganFINAL
Class AA - Section 3 Boys Soccer
Cretin-Derham Hall (5)1
Apple Valley (4)2
at  Apple ValleyFINAL
Class AA - Section 3 Boys Soccer
Burnsville (8)0
#4 (AA) Eastview (1)1
at  EastviewFINAL
Class AA - Section 1 Boys Soccer
Rochester John Marshall (7)0
Lakeville North (2)10
at  Lakeville NorthFINAL
Class AA - Section 1 Boys Soccer
Owatonna (5)0
Farmington (4)0
at  FarmingtonF/SO
Class AA - Section 1 Boys Soccer
New Prague (8)0
Rochester Mayo (1)1
at  Rochester MayoFINAL

NHTSA
1998-2017 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com