PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
SportsCow.com
Federated Telephone Heartland Motor Company
Choose a Different Sport:
Softball Scores for Friday, April 20, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Hastings10
Rice Lake (WI)2
at TBAFINAL
Nashwauk-Keewatin5
Eveleth-Gilbert16
at  SuperiorFINAL
Forest Lake Invite
Hastings0
Forest Lake1
at  RosemountFINAL
Deer River7
Eveleth-Gilbert12
at  SuperiorFINAL
Mesabi East0
Proctor15
at F/3
Forest Lake Invite
Rice Lake (WI)1
Anoka3
at  RosemountFINAL
Sauk Rapids-Rice5
Bemidji6
at  Bemidji StateF/8
Deer River3
Nashwauk-Keewatin15
at  SuperiorFINAL
Two Harbors3
Silver Bay13
at FINAL
Forest Lake Invite
Rice Lake (WI)5
Forest Lake10
at  RosemountFINAL
Forest Lake Invite
Hastings0
Anoka4
at  RosemountFINAL
Thief River Falls7
West Fargo (ND)8
at  MoorheadFINAL
Minneapolis Washburn3
Robbinsdale Armstrong13
at FINAL
New Prague5
Waconia1
at West St PaulFINAL
Sauk Rapids-Rice0
Bemidji6
at  Bemidji StateFINAL
Menahga3
New York Mills20
at FINAL
Menahga0
New York Mills10
at FINAL
Isle0
Watertown-Mayer12
at  St. Cloud StateFINAL
Long Prairie-Grey Eagle10
Royalton3
at FINAL
North Woods16
Cook County6
at FINAL
Thief River Falls6
Moorhead1
at FINAL
Chaska8
Eden Prairie9
at FINAL
Paynesville Area5
New London-Spicer4
at FINAL
Red Lake Falls13
Fertile-Beltrami7
at FINAL
Park Rapids Area25
Crookston1
at FINAL
NCE/U-H15
Pelican Rapids1
at -1FINAL
Hancock3
West Central Area13
at  BarrettFINAL
Cass Lake-Bena9
Lake of the Woods14
at FINAL
Hermantown9
Duluth East2
at FINAL
Albany11
Sauk Centre0
at F/5
Pine River-Backus17
Blackduck7
at  Bemidji StateF/6
Wheaton/Herman-Norcross13
Ashby2
at  RosemountFINAL
Long Prairie-Grey Eagle4
Royalton6
at FINAL
Kasson-Mantorville3
Osseo2
at  Maple GroveFINAL
Maple Lake11
Howard Lake-Waverly-Winsted1
at  St. Cloud StateF/6
Lake Park-Audubon5
Mahnomen/Waubun8
at FINAL
Forest Lake3
Anoka0
at  RosemountFINAL
New Richland-H-E-G7
Medford8
at  AustinFINAL
Blooming Prairie1
Waterville-Elysian-Morristown7
at  AustinFINAL
Blackduck3
Walker-Hackensack-Akeley8
at  Bemidji StateFINAL
Hutchinson22
St. Cloud Tech2
at  St. Cloud StateFINAL
Irondale0
Maple Grove10
at FINAL
Shakopee9
Lakeville South2
at  DundasFINAL
Blooming Prairie1
Medford2
at  AustinFINAL
New Richland-H-E-G1
Waterville-Elysian-Morristown4
at  AustinFINAL

NHTSA
1998-2018 PheasantCountrySports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com